תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

זהב - מה קורה כשמעבירים זהב?

רק זהב שרכשת יכול להיות מועבר לחשבון אחר. זהב שהשגת בכל דרך אחרת (מאדון המשימות, המרה מכסף וכולי) לא ניתן להעברה. כמו כן, תוכל להעביר זהב רק לחשבון באותו הדומיין בו החשבון שלך נמצא (משרת .co.il אחד לשרת .co.il אחר).

כדי להעביר את הזהב שלך לפני סיום השרת, עליך למחוק את החשבון שלך קודם. באיזור המחיקה בדף החשבון שלך (במשחק) תוכל לראות כמה זהב ניתן להעברה. לאחר סיום תהליך מחיקת החשבון שלך (לאחר 72 שעות) יישלח אימייל אל הכתובת שאליה החשבון שלך היה מקושר.

אם נותר לך זהב בחשבון עם סיום השרת, תקבל גם אימייל.

האימייל הזה מכיל קישור שבו תוכל להשתמש כדי להעביר את הזהב שלך. אם תקליק על הקישור תראה שאתה צריך לעשות שני דברים: להקליד את שם המשתמש של החשבון שאליו אתה מעוניין להעביר את הזהב ולבחור את השרת שבו הוא נמצא.

כשמקבל הזהב נבחר, הוא יקבל הודעה במשחק ובה נמצאת האופציה לקבל את ההעברה. אם ההודעה נמחקת לפני השלמת ההעברה, קישור ההעברה יהפוך לבלתי פעיל.

קישור ההעברה שקיבלת תקף לתמיד, עד שהזהב יועבר או אם ההודעה לקבלתו נמחקה (כרשום למעלה). זה אומר שאפשרי להמתין לפתיחת שרת מחדש לאחר שהוא הסתיים, ליצור חשבון חדש ואז להעביר את הזהב שלך לחשבון החדש.

אם נתקלת בבעיה בעת העברת הזהב, אנא השתמש בטופס התמיכה שלנו.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא