תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

Codex Victoria - השוואת תכונות

מה Travian: Legends Travian: Codex Victoria
כללי
מדריך כן מוחלף על ידי המערכת החדשה. מצא את כל הפרטים כאן.
מפה מישור ‪401 x 401 אירופה ‪401 x 401
אזורים ללא אזורים 87 אזורים לכיבוש
התחלה מתקדמת לא הכפר שלך מתחיל עם שדות משאב בשלב 5.
כבר יש לך 6 מתיישבים ומספיק נקודות תרבות ל-2 כפרים נוספים. יהיו ברשותך 75% מנקודות התרבות הדרושות לכפר הרביעי. צפה בכל הפרטים כאן. <link>
נקודות ניצחון לא לברית יש >50% שליטה אזורית "ונעילת" טיימר ההשעיה כבר הסתיימה. הם יכולים להשתמש בכוח האוצר באיזור והברית שלהם תצבור נקודות ניצחון. ניתן לצפות בנקודות הניצחון שהושגו על יד הברית שלך בסקירה האזורית.
שבטים 3 (גאלים, טאוטונים, רומאים) 5 (גאלים, טאוטונים, רומאים, מצרים, הונים)
בנייני השבט המבנים זהים חזותית עבור כל שבט עבור כל שבט הבניינים נראים אחרת
פלא העולם כן לא
מיזוג חיילים לא כן
העברת חיילים לא כן
נתיבי מסחר ניתן ליצור נתיבי מסחר עבור הכפרים שלך, לפלא העולם של הברית או הקונפדרציה אליה אתה משתייך ולכפרים עם אוצרות בברית או בקונפדרציה שלך. אתה יכול ליצור נתיבים לכפרים שלך
בניין משרד הסחר השפעה כפולה השפעה כפולה
רחבת טורניר השפעה כפולה השפעה כפולה
משבצות הבניינים בחשבונות רומאים יש משבצת בנייה אחת נוספת. בכפרים רומאים יש משבצת בנייה אחת נוספת.
קיבולת נקיק וקיבולת סוחר לכל שבט יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של החשבון. לכל כפר יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של הכפר.
סיום שרת השרת מסתיים כאשר פלא עולם בבעלות שחקן או הנאטרים מגיע לשלב 100. השרת מסתיים אחרי 180 ימים.
מבנים
בית חולים לא המרפאה הוא מבנה מיוחד אשר נותן לשחקנים אפשרות לרפא את הכוחות הפצועים שלהם מהקרב. צפה בכל הפרטים כאן.
אוצרות
שם קריאה לאוצרות קריאה לכוחות קדומים
זמינות הצהרתו של קורש, מגפי שבא הפרסאות, כדור הבדולח, צפיחית בדבש, שבועתו של החייל, מחסניו של המלך שלמה, הכפר הנעלם, גבירת המזל ותוכנית הבניה של פלא העולם. הצהרתו של קורש, מגפי שבא הפרסאות, כדור הבדולח, צפיחית בדבש, שבועתו של החייל, מחסניו של המלך שלמה והכפר הנעלם.
כיבוש ניתן לכבוש באמצעות הריסת קופת האוצר בתקיפה עם הגיבור אם לשחקן ישנה קופת אוצר גדולה מספיק בכפר שלו. מרגע שהברית שלך השתלטה על אזור, לברית שלך יש גישה לכוחות העתיקים, אותם ניתן להפעיל בכפר עם קופת אוצר גדולה מספיק.
הפעלה הוא מופעל אוטומטית 24 שעות לאחר שנכבש. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
משך הזמן של הכוח הוא פעיל באופן קבוע. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
מגבלות הכוח אתה יכול ללכוד 3 אוצרות לכל היותר, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. יותר מ-3 אוצרות יכולים להיות בחשבון אחד. את האוצרות יש לכבוש באמצעות כיבוש מוחלט של הכפר המחזיק בהם.

רק שלושת האוצרות הוותיקים ביותר פעילים, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. אם ישנם שני אוצרות עם השפעה על כלל החשבון מבין שלושת האוצרות הוותיקים ביותר, הרביעי שיתווסף יהפוך לפעיל.

יוצא מן הכלל לכיבוש עצמי: אתה יכול להחליף אוצרות בין הכפרים של החשבון שלך עם הגיבור, אפילו אם יש לך שלושה אוצרות או יותר.
בעוד שב-Travian: Legends, האוצר תמיד פעיל בכפר שמחזיק בו; הכוח הקדום ב-Travian: Path to Pandora צריך להיות מופעל. הם יכולים להיות מופעלים ברגע שהברית של שחקן השיגה יותר מ-50% שליטה אזורית והחזיקה בו במשך לפחות 24 שעות. כדי להפעיל כוח עתיק, חבר ברית צריך בסף הכל קופת אוצר ברמה 10 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על הכפר, או קופת אוצר ברמה 20 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על החשבון.

כמובן שישנן כמה מגבלות: עבור כל כפר, ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד, ועבור כל חשבון ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד עם השפעה על החשבון כולו. לפיכך בסך הכל שני כוחות יכולים להשפיע על כפר אחד.
כיבוש
כפרים כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, השבט בכפר משתנה לשבט של חשבונך. כל הבניינים הייחודיים לשבט נעלמים. כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, הכפר נשאר עם אותו השבט. המבנים הייחודיים של השבט נשמרים, אלא אם כן הם נהרסו בזמן הכיבוש. החשבון שלך יישאר עם השבט אותו בחרת בעת ההרשמה.
נטארים בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לחשבון בעל שבט תואם. בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לשבט של הצ'יף של הכפר.
הגדרות
איפה ללא הגבלות אתה יכול להתיישב רק באזורים שלהם אזורים שכנים עם אוכלוסיה של יותר מ-4000. ישנם מספר אזורים בהם אתה תמיד יכול להתיישב (אזורים מרכזיים התחלתיים).
כפר כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר שייך לשבט של החשבון. כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר יהיה שייך לשבט של הכפר שיישב אותו.
הרפתקאות וחפצי גיבור
חפצי הגיבור לבישת פריטים של כפרים אחרים לא ישפר את היחידות שלך. לבישת פרטי לבוש משבטים אחרים משפרת את הערך של היחידות מאותו השבט בכפר הנוכחי.
פריטים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון. הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון.
חיילים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא חיילים רק מהשבט של החשבון. הגיבור יכול למצוא חיילים ששייכים לשבט ממנו הוא התחיל את ההרפתקה.
סמל סמלי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בין חברי הברית. סמלי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בין הקונפדרציה.
קונפדרציה
גודל כל ברית יכול להשתייך לעד 3 קונפדרציות שונות. כל ברית יכולה להשתייך לקונפדרציה אחת המורכבת מ-4 בריתות (ראה פירוט בהודעה למעלה).
תגבורת שחקנים יכולים לתגבר כל כפר. שחקנים יכולים לתגבר את עצמם, את הברית שלהם וכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה.
שלח משאבים שחקנים יכולים לשלוח משאבים לכל שחקן אחר. שחקנים יכולים לשלוח משאבים לעצמם, לברית שלהם ולכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה. הצעות בשוק אינן כבולות למגבלה זו.

האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא