תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

כפרים חדשים

כשיש לך ארמון בשלב 10, 15 או 20 או מגורים מלכותיים בשלב 10 או 20, ואם יש לך מספיק נקודות תרבות, תוכל לייסד או לכבוש כפר חדש.
כדי לייסד כפר חדש תזדקק רק לשלושה מתיישבים ונקודה פנויה על המפה. כדי לכבוש כפר תזדקק לסנטור/צ'יף/צ'יפטן ולכפר קיים על המפה.

איך אני מייסד כפר חדש?

כדי לייסד כפר חדש תזדקק ל-3 מתיישבים, נקודה פנויה על המפה ומספיק נקודות תרבות. אין צורך לחקור את המתיישבים, תוכל לאמן 3 מהם בשלב 10, 15 ו 20 בארמון. עם מגורים מלכותיים תוכל לאמן בסך הכל עד 6 מתיישבים, 3 בשלב 10 ו- 3 בשלב 20. כדי לבנות ארמון תזדקק לבניין מרכזי בשלב 5 ולשגרירות, בעבור מגורים מלכותיים יש צורך רק בבניין מרכזי שלב 5. לאחר אימון 3 מתיישבים, תוכל לבחור נקודה ריקה על המפה ולהקליק על "ייסד כפר חדש" (שים לב: תזדקק ל- 750 יחידות מכל משאב!) ואז המתיישבים שלך יעזבו את כפרם וייסדו עבורך כפר חדש.

איך אני כובש כפר?

ראה כיבוש כפרים למידע נוסף.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא