תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מידע כללי - אוצרות

האוצרות נוספו בגירסת טרוויאן 3.5 לאחר שהוצאו מהמשחק מאז גירסת טרוויאן  2  (מלבד תוכניות הבניה של פלא העולם). האוצרות לא מופיעים מתחילת השרת אלא 100 ימים לאחר פתיחתו (34 במהיר). ישנן שלוש קטגוריות שונות של אוצרות בגירסה; אוצר קטן, אוצר גדול ואוצר ייחודי. האוצר הקטן משפיע רק על הכפר שהוא מוחזק בו, האוצר הגדול משפיע על החשבון כולו, והאוצר הייחודי עושה את אותו הדבר, רק עם בונוס גדול יותר. כל קופת אוצר יכולה להכיל אוצר אחד בלבד- גדול או קטן, ובכל כפר יכולה להיות רק קופת אוצר אחת.

בכל זמן נתון, רק שלושה אוצרות יכולים לפעול בחשבון, מהם רק אחד יכול להיות אוצר גדול או ייחודי. שחקן יכול להחזיק ביותר משלושה אוצרות על ידי כיבוש כפר שנמצא בו אוצר, אבל רק שלושת האוצרות הותיקים ביותר יהיו פעילים. אם שחקן מחזיק באוצר קטן וגם באוצר גדול או ייחודי מאותו הסוג, השפעת האוצר הקטן תמיד תהיה זו שתפעל לגבי הכפר בו הוא נמצא.

האוצרות יימצאו בכפרים הנטאריים ולא יהיו פעילים עד שיילכדו. כדי לראות אילו כפרים מכילים אוצרות ניתן להסתכל בפרופיל של הנטארים - כפרים עם אוצרות ייקראו בשם האוצר שהם מכילים. שיטה בטוחה יותר לבדוק איזה כפר מכיל איזה אוצר היא לבנות קופת אוצר - בתוכה ניתן לצפות בכל האוצרות שקיימים בשרת ומי מחזיק בהם. כדי ללכוד אוצר אתה זקוק לקופת אוצר בשלב 10 לאוצר קטן ובשלב 20 לאוצר גדול או ייחודי. יש להרוס את קופת האוצר בה האוצר נמצא ואז לשלוח התקפה רגילה עם גיבור מהכפר בו נמצאת קופת האוצר שלך כדי ללכוד את האוצר. האוצרות לא יהיו פעילים למשך 24 שעות לאחר שנלכדו (כולל לכידת אוצרות מעצמך).


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא