תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

זהב - מה הוא התהליך של העברת הזהב?

מה זה העברת זהב?

כששרת נגמר, או שמחקת את החשבון שלך, תוכל להעביר את הזהב שקנית ולא השתמשת בו. תקבל הודעת דוא"ל עם קישור להעברת הזהב והוראות נוספות.

כיצד מחושבת כמות הזהב הניתנת להעברה?

כששרת נגמר, או שמחקת את החשבון שלך, הזמן שנותר לחשבון הפלוס ובונוס הייצור למשאבים מומר חזרה לזהב, לאחר מכן המשחק משווה את כמות הזהב הכוללת שיש בחשבון לזהב שנקנה בכסף אמיתי לאורך השרת. תוכל להעביר את הסכום הנמוך מבין השניים.

במילים אחרות – תוכלו להעביר את כל הזהב שנותר בסיום השרת, אבל לא יותר מהכמות הכוללת שקניתם לאורך השרת.

לאיפה אני יכול להעביר את הזהב שלי?

שרתי גרסה 4.6(כל שרת שהתחיל אחרי ה-15 במרץ 2021) – ניתן להעביר זהב משרתים אלו לכל שרת אחר בגרסה 4.6.

שרתים ישנים יותר – ייתכן שיהיו חוקים מיוחדים. בשרתי הדומיין הישנים(לדוגמה, ישראל 5 או גרמניה 1) ניתן להעביר זהב לשרתים באותו הדומיין בלבד, ולשרתי 4.6.

לדוגמה, ניתן להעביר זהב משרת ישראל 5 הישן לשרת ישראלי אחר או לכל שרת בגרסה 4.6, אבל לא תוכלו להעביר זהב לשרת צרפת 3.

ישנים מצבים מיוחדים(כמו שרתי ספיישל, טורנירים וכו'), המידע על העברת הזהב בשרתים אלה יתפרסם בהכרזה על פתיחת השרת. ישנם שרתים שלא ניתן להעביר אליהם זהב כלל, או שלא ניתן להעביר מהם זהב כלל, כמו שרתי ה-PTR(השרתים בהם אנחנו מבצעים בדיקות לתכונות חדשות ותיקוני באגים).

 

"לא ניתן להעביר זהב למשתמש בשרת זה"

אם תראה הודעה זו בעת ניסיון להשתמש בקישור להעברת הזהב, זה אומר שהמערכת מצאה משתמש או משתמשים בעלי שם משתמש זהה לזה שציינת אבל שממוקמים בשרת שלא ניתן להעביר אליו זהב בהתאם לחורים שצוינו מעלה.

 

איך מעבירים את הזהב?

תוכל לעשות זאת רק כשהשרת נגמר או שמחקת את החשבון. בלשונית המחיקה של הגדרות החשבון(בתוך השרת), כתוב כמה זהב תוכל להעביר. אם קנית לאחרונה זהב, ישנה אפשרות שיהיה עיכוב קל לפני שתוכל למחוק את החשבון, מטעמי אבטחה.

לאחר שהחשבון נמחק, תגיע לחשבון הדוא"ל שאיתו נרשמת לשרת הודעה.

שימו לב צוותי שירות הלקוחות איתם יכולים לזרז או לבטל את זמן מחיקת החשבון.

תקבל הודעת דוא"ל דומה גם אם השרת נגמר.

ההודעה תכיל קישור שאיתו תוכל להעביר את הזהב לאחר ביצוע מספר הוראות שיופיעו על המסך.

לקישור העברת הזהב אין הגבלת זמן, והוא זמין עד שתבצע את ההעברה בפועל.  כך תוכל לחכות לאותו שרת שיתחיל סיבוב נוסף לפני ביצוע ההעברה. פתח חשבון חדש, והעבר לשם את הזהב. אם אתה לא מעוניין להעביר את הזהב באופן מידי, עליך לשמור את הקישור במקום בטוח שבו לא ניתן למחוק אותו בטעות.

שימו לב ישנו זמן מוגבל בו צוותי שירות הלקוחות יכולים לשחזר את הקישור במידה ואיבדת אותו. לא נוכל לעזור לך אם עברו מספר חודשים. אם יש לך בעיה עם הקישור בניסיון להעביר את הזהב, אנא פנה לתמיכה, הם יוכלו לסייע.

שימו לב לפעמים ההודעות עם הקישור להעברת הזהב מגיעות לתיבת הספאם/דואר זבל של הדוא"ל שלך(במיוחד בדואר Gmail). אבא בדוק תיקיות אלה לפני פנייה לתמיכה.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא