תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מכניקת המשחק

Shadow Empires – מכניקת המשחק  

  • התכונות הבסיסיות זהות לאלו שהיו בספיישלים של שנים קודמות, Codex Victoria, וכוללות:
  • מפת אירופה העתיקה
  • 87 אזורים לכיבוש המפיקים נקודות ניצחון.
  • מערכת כיבוש חדשה
  • העברת כוחות ומיזוג כוחות
  • מרפאה המאפשרת לכם לרפא כוחות פצועים

עם זאת, אין התחלה מתקדמת הפעם. כולם מתחילים את המשחק עם כפר התחלתי רגיל ללא מתיישבים. בנוסף, המשימות הרגילות חזרו. מה עם שבטים? Shadow Empires מיוחד במקרה זה – בחלק מהשרתים יהיו 5 שבטים ובחלק את 3 השבטים המקוריים.

אז, מה חדש באימפריות הצללים?

פלגים

יש קונספט חדש לגמרי במשחק. בהתחלה, כל שחקן בוחר פלג. שחקנים מאותו הפלג יתחילו את המשחק קרוב אחד לשני במפה. הפלגים מתחרים אחד בשני במטרה להשיג שליטה על אזורים, נקודות ניצחון ובסופו של דבר לנח את המשחק.

ראו מידע נוסף על הפלגים.

חלוקה של כוחות עתיקים ונקודות ניצחון באזורים

העולם השתנה והמיקום של חלק מהכוחות העתיקים על המפה השתנה. זאת ועוד, אזורים עם כוחות עתיקים גדולים/ייחודיים מייצרים יותר נקודות ניצחון מבעבר.

למידע נוסף ומפה המראה את כל האזורים , כוחות עתיקים, נקודות ניצחון ובאיזה אזור במפה כל פלג מתחיל את המשחק -  ראו את המאמר שלנו בנושא אזורים וכוחות עתיקים

 האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא