תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

Path to Pandora - הסבר על הגרסא

מה Travian: Legends Travian: Path to Pandoraכללי
מפה מישור ‪801 x 801 אירופה ‪401 x 401
אזורים ללא אזורים 87 אזורים לכיבוש
נקודות ניצחון לא לברית יש >50% שליטה אזורית "ונעילת" טיימר ההשעיה כבר הסתיימה. הם יכולים להשתמש בכוח האוצר והברית שלהם תצבור נקודות ניצחון. ניתן לצפות בנקודות הניצחון שהושגו על יד הברית שלך בסקירה האזורית.
שבטים 3 (גאלים, טאוטונים, רומאים) 5 (גאלים, טאוטונים, רומאים, מצרים, הונים)
בנייני השבט המבנים זהים חזותית עבור כל שבט עבור כל שבט הבניינים נראים אחרת
פלא העולם כן לא
מיזוג חיילים לא כן
העברת חיילים לא כן
נתיבי מסחר ניתן ליצור נתיבי מסחר עבור הכפרים שלך, לפלא העולם של הברית\קונפדרציה שלך ולכפרים עם אוצרות בתוך הברית\קונפדרציה שלך. אתה יכול ליצור נתיבים לכפרים שלך
בניין משרד הסחר רגיל השפעה כפולה
רחבת טורניר רגיל השפעה כפולה
משבצות הבניינים בחשבונות רומיים יש משבצת אחת נוספת בכפרים רומיים יש משבצת אחת נוספת
קיבולת נקיק וקיבולת סוחר לכל שבט יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של החשבון. לכל כפר יש קיבולת נקיק וקיבולת סוחר בהתאם לשבט של הכפר.
סיום שרת השרת מסתיים כאשר פלא עולם בבעלות שחקן או הנאטרים מגיע לשלב 100 השרת מסתיים אחרי 200 ימים
סטטיסטיקות סטטיסטיקות "פלוס" וכלליות זמינות סטטיסטיקות "פלוס" וכלליות מוסרות ובמקומן עמוד סטטיסטיקות חינמי יהיה זמין עבור השחקנים (ראה הודעה למעלה).


אוצרות
שם קריאה לאוצרות קריאה לכוחות קדומים
זמינות מִשְׁכָּנוֹ של האדריכל, מִשְׁכָּנוֹ של הגנרל, מִשְׁכָּנוֹ של המרגל, מִשְׁכָּנוֹ של הטבח, מִשְׁכָּנוֹ של המדריך, מִשְׁכָּנוֹ של המעצב הגדול, מִשְׁכָּנוֹ של התצפיתן, מִשְׁכָּנוֹ של השוטה, תוכנית הבניה של פלא העולם מִשְׁכָּנוֹ של האדריכל, מִשְׁכָּנוֹ של הגנרל, מִשְׁכָּנוֹ של המרגל, מִשְׁכָּנוֹ של הטבח, מִשְׁכָּנוֹ של המדריך, מִשְׁכָּנוֹ של המעצב הגדול, מִשְׁכָּנוֹ של התצפיתן
כיבוש ניתן לכבוש באמצעות הריסת קופת האוצר בתקיפה עם הגיבור אם בכפר שלך ישנה קופת אוצר גדולה מספיק. מרגע שהברית שלך הבטיחה אזור, לברית שלך יש גישה לכוחות הקדומים, אותם ניתן להפעיל בכפר עם קופת אוצר גדולה מספיק.
הפעלה הוא מופעל אוטומטית 24 שעות לאחר שנכבש. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
משך הזמן של הכוח הוא פעיל באופן קבוע. הוא צריך להיות מופעל ידנית כל 24 שעות, ניתן להפעיל את אותו כוח עתיק רק פעם אחת עבור כל חבר ברית.
מגבלות הכוח אתה יכול ללכוד 3 אוצרות לכל היותר, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. אתה יכול להחזיק יותר משלושה אוצרות בחשבון שלך. את האוצרות יש לכבוש באמצעות כיבוש של כל הכפר המחזיק בהם.

רק שלושת האוצרות הוותיקים ביותר פעילים, מתוכם רק אחד יכול להיות ייחודי או בעל השפעה על החשבון כולו. אם ישנם 2 אוצרות עם השפעה על כלל החשבון מבין שלושת האוצרות הוותיקים ביותר, הרביעי שיתווסף יהפוך לפעיל.

יוצא מן הכלל לתפיסה עצמית: אתה יכול להחליף אוצרות בין הכפרים של החשבון שלך עם הגיבור, אפילו אם יש לך שלושה אוצרות או יותר.
בעוד שב-Travian: Legends, האוצר תמיד פעיל בכפר שמחזיק בו; הכוח הקדום ב-Travian: Path to Pandora צריך להיות מופעל. הם יכולים להיות מופעלים ברגע שהברית של שחקן השיגה> 50% של שליטה אזורית והחזיקה בשטח במשך 24 שעות. כדי להפעיל כוח עתיק, חבר ברית צריך בסף הכל קופת אוצר ברמה 10 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על הכפר, או קופת אוצר ברמה 20 עבור כוחות עתיקים בעלי השפעה על החשבון.

כמובן שישנן כמה מגבלות: עבור כל כפר, ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד, ועבור כל חשבון ניתן להפעיל רק כוח קדום אחד עם השפעה על החשבון כולו. לפיכך בסך הכל שני כוחות יכולים להשפיע על כפר אחד.כיבוש
כפרים כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, השבט בכפר משתנה לשבט של חשבונך. כל הבניינים הייחודיים לשבט נעלמים. כשאתה כובש כפר ששייך לחשבון משבט אחר, הכפר נשאר עם אותו השבט. המבנים הייחודיים של השבט נשמרים, אלא אם כן הם נהרסו בזמן הכיבוש. החשבון שלך יישאר עם השבט אותו בחרת בעת ההרשמה.
נטארים בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לחשבון בעל שבט תואם. בעת כיבוש כפר נטארי, הכפר ישתייך לשבט של הצ'יף של הכפר.


הגדרות
איפה ללא הגבלות אתה יכול להתיישב רק באזורים שלהם אזורים שכנים עם אוכלוסיה של יותר מ-4000. ישנם מספר אזורים בהם אתה תמיד יכול להתיישב (אזורים מרכזיים התחלתיים).
כפר כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר שייך לשבט של החשבון. כאשר מייסדים כפר חדש, הכפר שנוצר יהיה שייך לשבט של המתיישבים.


הרפתקאות וחפצי גיבור
חפצי הגיבור לבישת פריטים של כפרים אחרים לא ישפר את היחידות שלך. לבישת פרטי לבוש משבטים אחרים משפרת את הערך של היחידות מאותו השבט בכפר הנוכחי.
פריטים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון. הגיבור שלך יכול למצוא פריטים רק מהשבט של החשבון.
חיילים בהרפתקאות הגיבור שלך יכול למצוא חיילים רק מהשבט של החשבון. הגיבור יכול למצוא חיילים ששייכים לשבט ממנו הוא התחיל את ההרפתקה.
סמל פריטי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בין חברי הברית. פריטי הגיבור משפיעים באופן בסיסי על תנועת החיילים בתוך הקונפדרציה.


שינויים מאזנים
עבודת אמנות ניתן להשתמש ביצירות אמנות ללא מגבלות זמן. ניתן להשתמש ביצירת אומנות אחת בכל 24 שעות (כמו הדלי).
משאבת מים לא קיימת מכיוון שאין מצרים. ראה שינויים בהודעה למעלה.
בונוסי ברית ללא שינוי ראה שינויים בהודעה למעלה.


קונפדרציה
גודל כל ברית יכול להשתייך לעד 3 קונפדרציות שונות. כל ברית יכולה להשתייך לקונפדרציה אחת המורכבת מ-4 בריתות (ראה פירוט בהודעה למעלה).
תגבורת שחקנים יכולים לתגבר כל כפר. שחקנים יכולים לתגבר את עצמם, את הברית שלהם וכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה.
שלח משאבים שחקנים יכולים לשלוח משאבים לכל שחקן אחר. שחקנים יכולים לשלוח משאבים לעצמם, לברית שלהם ולכל ברית השייכת לאותה קונפדרציה. הצעות בשוק אינן כבולות למגבלה זו.

למידע נוסף, תוכל לקרוא את המאמר הזה.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא