תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

חישוב ייצור היבול

ייצור היבול לשעה שמופיע מצד שמאל לכפר במבט העל על הכפר הוא ייצור היבול לשעה בפועל. הכמות הזו מחושבת על ידי הפחתה של צריכת היבול של תושבי הכפר ושל הכוחות שבכפר מכמות הייצור הכוללת של היבול. כמות הייצור הכוללת היא הייצור של כל שדות היבול של הכפר יחד עם כל הבונוסים השונים שמוסיפים לייצור היבול השעתי.

איך מחשבים את כמות הייצור הכוללת של יבול בכפר?

כמות הייצור הכוללת של היבול היא כמות היבול שמייצרים כל שדות היבול ביחד, ובנוסף כמות הייצור שמוסיפים הבונוסים השונים לייצור היבול בכפר. הבונוסים האלה עשויים לכלול:

כשנכנסים לתוך שדה יבול, הכמות שמייצר שדה היבול שתופיע מייצגת את הייצור הבסיסי של השדה, יחד עם הבונוסים מטחנת הדגן, המאפייה ונאות המדבר המסופחים לכפר.
נניח לדוגמה שבכפר שלנו יש 6 שדות יבול בשלב 10. כל אחד מהם מייצר בשרת במהירות רגילה 200 יבול לשעה. כמו כן יש לנו בכפר טחנת דגן בשלב 5 ומאפייה בשלב 5 - כל אחד מהמבנים האלה מוסיף עוד 25% לייצור היבול השעתי. כמו כן סיפחנו נווה מדבר שמעניק לכפר תוספת של 25% לייצור היבול. החישוב במקרה הזה:
0.25 + 0.25 + 0.25 = 0.75 אלו הבונוסים מהמבנים ומנווה המדבר
200 * 1.75 = 350 זו כמות ייצור היבול שתופיע כשנכנס לאחד משדות היבול שלנו
350 * 6 = 2100 זהו הסכום שמייצרים כל שדות היבול בכפר שלנו

בנוסף, בכפר שלנו נמצא הגיבור שלנו, שבאמצעותו הקדשנו 20 נקודות לייצור משאבים והקדשנו את כל 200 המשאבים לשעה שהרווחנו בעקבות זה לייצור יבול. כמו כן רכשנו תוספת של 25% לייצור היבול תמורת זהב. כדי לחשב את הסכום הסופי והכולל של יבול שאנחנו מייצרים לשעה, עלינו להוסיף את הבונוס של הגיבור לסכום אותו קיבלנו קודם:
2100 + 200 = 2300
ואז להוסיף את תוספת הזהב לסכום החדש שקיבלנו:
2300 * 1.25 = 2875


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא