תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

איך אני משתמש במבט העל, מרכז הכפר והמפה?

beginner

זה מבט-העל על הכפר. כאן נמצאים שדות המשאבים שלך. תוכל להרחיב (לשדרג) אותם כדי להגדיל את הייצור. כרגע אין לך אף שדה משודרג; זה אומר שהשדות מייצרים את המינימום האפשרי, שתצטרך להגדיל מאוחר יותר ככל שהכפר שלך יגדל. לפני שנתחיל, בוא ניקח את הזמן ללמוד עוד על מבט העל והמשאבים.

תיבה 1: זו רשימת המשאבים שיש לך כרגע (המספר משמאל), והכמות שהמחסנים שלך יכולים להכיל (המספר מימין). אתה לא יכול להחזיק ביותר מהכמות שאתה יכול לאחסן, ולא מומלץ שתיתן למשאבים למלא את המחסנים, מפני שזה יוביל לבזבוז משאבים. הקווים הקטנים מתחת למספרים יופיעו בירוק אם אין סכנה לשפיכה של משאבים, אך יהפכו לאדומים ברגע שהמשאבים שלך מתחילים להתבזבז. הכי משמאל יש סמל של חיטה עם איקס אדום מסומן מעליה. זו צריכת היבול שלך. צריכת יבול היא סך כל כמות היבול שנצרכת על ידי התושבים והחיילים שלך; כמות היבול הנצרכת היא המספר המופיע משמאל. סך כל ייצור היבול בכפר שלך (או הכמות המקסימלית של כוחות ותושבים שאתה יכול להאכיל מבלי להצטרך לשדרג את ייצור היבול) מוצג מימין. חיילים ואוכלוסיה אוכלים יבול; זה אומר שאם אתה מייצר 12 יבול לשעה, זה יראה לך שאתה מאחסן רק 10 יבול לשעה מפני ש-2 מתוך זה נאכלים. כרגע אין לך צבא, אז תוכל לדאוג לכוחות ולצריכת היבול שלהם מאוחר יותר. המספר ליד ה-2 הוא כמות האנשים המירבית שהכפר הזעיר שלך יכול להאכיל, והוא יישאר נמוך עד שתגדיל אותו בעזרת שדרוג שדות יבול.

תיבה 2: זו הסקירה המרכזית של שדות המשאבים שלך. עם ההתפתחות של הכפר שלך תצטרך לבנות עוד כאן, כדי להגדיל את הייצור. כרגע זה ריק וימשיך להיות ריק עד שנגיע לחלק הזה במדריך. זכור: שדות המשאבים האלו הם המפתח לכלכלה חזקה. אף כפר לא יכול לתפקד בלעדיהם. בטרוויאן ישנם ארבעה משאבים על המפה הזו: יבול, עץ, ברזל וטיט. כל הארבעה חשובים, אבל יבול הוא משהו שתמיד תצטרך הרבה ממנו, כיוון שתצטרך יותר ככל שיהיו לך יותר תושבים וחיילים בכפר. כמו כן, משאבים מסויימים חשובים יותר לשבטים מסויימים. הגאלים, למשל, זקוקים להרבה טיט. הרומאים צריכים הרבה ברזל והטאוטונים - עץ.

תיבה 3: זה מראה את כמות המשאבים שמיוצרים בכפר שלך בשעה אחת. כשתבנה יותר שדות משאבים ותשדרג אותם, תייצר יותר.

תיבה 4: זה מראה לך את היחידות שיש לך כרגע בכפר שלך. כיוון שרק התחלת ועדיין לא בנית אפילו נקודת מפגש, אין לך בכלל יחידות בכפר.

beginner

זה דף מרכז הכפר. פה תבנה את המבנים שלך ותורה על אימון ומחקר כוחות. תוכל לראות שכבר יש מבנה אחד, שהוא הבניין המרכזי. הבניין המרכזי הוא אחד המבנים החשובים ביותר שיש לך, מכיוון שהוא נדרש בשביל כל מבנה אחר כמעט. כפי שאתה יכול לראות, יש עיגולים במרכז הכפר שלך, בהם תוכל לבנות מבנים; אבל יש גם מקומות נסתרים בהם תוכל לבנות דברים מסויימים:

1. (אדום) : ניתן למצוא אותו על הנהר או מסביב לגדה, זהו מקום בו תוכל לבנות חומה כדי להגן על הכפר שלך. לכל שבט יש חומה שונה, עם דרכים שונות להגן עליך.

2. (כתום): כאן תוכל לבנות את נקודת המפגש. היא משמשת אותם להכוונה של היחידות שלך וגם להקצאת מטרות לבליסטראות שלך. ככל ששלב נקודת המפגש גבוה יותר, כך הבליסטראות שלך טובות יותר בפגיעה במטרות בהן אתה מעוניין לפגוע. נקודת המפגש גם נדרשת על מנת לבנות מגורי חיילים ומבנים אחרים, כך שבלי נקודת מפגש לא יוכלו להיות לך חיילים.

map
זו המפה המרכזית המשמשת בכל המשחק. במרכז המפה, מוקף בריבוע צהוב, נמצא הכפר שלך. הכפרים האחרים, המוקפים בריבועים כתומים, הם כפרי שכניך. ריבועים כחולים הם כפרים שנמצאים בברית שלך, ריבועים ירוקים הן בריתות שנמצאות בברית עם הברית שלך (קונפדרציה) וריבועים ירוקים בהירים הם הסכמי אי תקיפה. אם תרחף עם העכבר מעל לכפר, כמו שאני ריחפתי מעל שלך, תוכל לראות פרטים על הכפר הזה, כמו שם השחקן, האוכלוסיה של הכפר והברית של הכפר. אם תקליק על הכפר הזה, תראה עוד מידע עליו ויופיעו אפשרויות פעולה, כמו מירכוז המפה סביב הכפר הזה, בזיזת הכפר או שליחת סוחרים אליו.

היער המסומן בעיגול אדום עם המספר 1 נקרא נווה מדבר פנוי. אם היית מקליק על היער הזה, היית רואה מידע עליו, כמו כמה חיות פרא יש בו ואפילו אפשרויות כמו מרכוז המפה סביב נווה המדבר הפנוי הזה או בזיזתו בשביל משאבים. אם בעתיד תהיה לך אחוזת גיבור ותשדרג אותה לשלב 10, תוכל לספח אל הכפר שלך את נווה המדבר הזה ולקבל ממנו תוספת לייצור. אבל יכול להיות שלא תהיה מוכן לזה עד שתהיה במשחק לפחות שבוע.

העיגול האדום עם המספר 2 מכיל תיבות למספרים (נקודות ציון) שיכולים לשמש כקיצור דרך למיקומים שונים על המפה. אם תקליד מספרים אקראיים, כמו -29 ו -82, תמצא את עצמך במיקום אקראי על המפה שנקודות הציון שייכות לו, כמו ריבועים על גרף ענק.

 

רמז: מידע נוסף על המפה תוכל למצוא כאן וכאן.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא