תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מה אני צריך לדעת על הכפתורים המרכזיים?

beginner

כמו שאפשר לראות, סימנתי כמה דברים חשובים בקשר לתמונת המשחק הזו. בוא נראה...

1. : זה סט של קישורים שלהם תזדקק בשבלב כלשהו של חווית המשחק שלך. הם כוללים:
- קישור לדף הבית, תמיד יעיל; 
- קישור לפורום המשחק הרשמי, שם תוכל למצוא סוגי מידע שונים על טרוויאן ולתקשר עם שחקנים אחרים;
- קישור לדף התשובות (שאלות נפוצות), בו אתה נמצא כרגע; 
- קישור לתנאים הכלליים של המשחק;
- קישור לחותם, שייתן לך מידע בסיסי על החברה ויוצריה.

2. : הספר השחור הקטן בפינה התחתונה הימנית שלך פותח חלון פופ-אפ שבו תוכל לבחור מתוך מגוון של קישורים מועילים, כולל קישור לפורום המשחק, האפשרות לשלוח הודעה לתמיכה והסט העדכני של חוקי המשחק. כמו כן יש קישור למדריך משחק; המדריך הזה יספק לך מידע תמציתי על השבטים, היחידות שלהם והמבנים. תוכל תמיד לבחור לבקר בתשובות אם תזדקק להסבר מקיף יותר.

 

3. :  זהו אדון המשימות; הוא נותן לך משימות או מטלות שתצטרך להשלים, כשהוא מדריך אותך בעקרונות והמושגים הבסיסיים של המשחק. אם תקליק עליו, תוכל לבדוק אם ישנן משימות חדשות כלשהן שתוכל להשלים, או אם יש פרס שממתין לך לאחר שכבר השלמת משימה.


4. :  השלט מראה לך את רמת הנאמנות הנוכחית  של הכפר הנבחר, אבל הקלקה עליו פעמיים תאפשר לך לשנות את שם הכפר.

5. : זה כפתור מבט העל על הכפר. הוא מוביל אותך ישירות לדף בו אתה כבר נמצא.

6. :זה ייקח אותך למרכז הכפר שלך, שם תוכל לבנות מבנים חשובים כמו נקודת מפגש, נקיק או אפילו  אקדמיה.

7. : זה כפתור המפה, שיוביל אותך למפת העולם הענק של טרוויאן. אם תקליק עליו, תוכל לראות בדיוק היכן אתה ממוקם, אבל בוא נדאג לזה אחר כך.

8. :זה כפתור הסטטיסטיקות. הוא יוביל אותך למשהו דומה למערכת דירוגים של המשחק. תוכל לראות איפה אתה נמצא ביחס לשחקנים אחרים.

9. : זה כפתור הדוחות. אתה תקבל דוחות כשתשלים סחר, תקבל תגבורות, תותקף או תשלים התקפה, או שונות. הכפתור יהפוך לירוק כשיהיה דוח שתוכל לבדוק, ומספר הדוחות החדשים (שלא נקראו עדיין) יופיע גם כן.

10. : זה כפתור ההודעות. בהקלקה על הכפתור תועבר לתיבת ההודעות שלך. שם תוכל לקרוא את ההודעות הנכנסות והיוצאות שלך או לכתוב הודעות חדשות. בדיוק כמו הדוחות, כשיש הודעות חדשות בתיבה, הכפתור יהפוך לצהוב ומספר קטן יופיע בו ויגיד לך כמה הודעות חדשות שלא נקראו יש לך.

11. : זהו כפתור פלוס/זהב. הוא מראה לך כמה זהב (וכסף) יש לך כרגע. כשתקליק עליו, תועבר ישירות לדף בו תוכל לרכוש זהב ולהפעיל את חשבון הפלוס, מועדון הזהב ותכונות הזהב.

12. : זהו הגיבור שלך; כן, גם זה כפתור! הקלק על דמותו של הגיבור כדי לגשת לדף הגדרות הגיבור, בו תוכל לצייד את הגיבור שלך, לשנות את ייצור המשאבים שלו, את המראה שלו, וכולי.
12a. : הכפתור הקטן דמוי-המפה הזה הוא כפתור ההרפתקאות. בהקלקה עליו תוכל לראות אם הרפתקאות חדשות צצו באיזור.
12b. : זהו כפתור המכירות הפומביות. אם תקליק עליו, תועבר לדף המכירות הפומביות, שם תוכל לקנות או למכור חפצים של הגיבור ולבדוק את המכירות העדכניות.

13. : הכפתור הזה הוא הקישור לפרופיל שלך. בהקלקה עליו תוכל לשנות את הגדרות החשבון שלך, להוסיף או להסיר שומרי חשבון, לשנות את הפרופיל שלך או אפילו למחוק את החשבון שלך.

14. : לבסוף, זהו כפתור ההתנתקות (אבל לא תצטרך אותו, נכון?). כדי להתנתק מהחשבון שלך, הקלק על הכפתור הזה.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא