תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

איך לצייד את הגיבור שלי בחפצים?

equip item

כדי להתחיל להסביר איך לצייד את הגיבור בחפצים, קודם עליך להבין שישנם שני סוגים עיקריים של חפצים:

  • ציוד
  • חפצי צריכה

לגבי שני סוגי החפצים, כדי שהם יוכלו לפעול יהיה עליך לצייד את הגיבור בהם, אבל ההבדל העקרוני בין פריטי ציוד לחפצי צריכה הוא שבציוד ניתן להשתמש עד אין סוף והוא מעניק בונוסים שונים לגיבור שלך, לכוחותיך המלווים אותו (בבזיזה/התקפה או בהגנה). חלק מפריטי הציוד אף מעניקים לך בונוסים שדומים לאלו שמעניקים אוצרות מסויימים.

ישנם כמה פריטי ציוד שיגבירו את קצב ההתחדשות של הגיבור, יפחיתו את הנזק שהוא סופג או יפחיתו את זמן האימון במגורי החיילים/אורווה, יעניקו תוספת לייצור נקודות התרבות, יגבירו את הנזק שהגיבור גורם וישפרו את ערכי ההתקפה/הגנה של כוחות המלווים אותו. יש גם ציוד שמקצר זמן תנועה, זמן חזרה ומשפר תנועת כוחות כללית. כדי שכל החפצים האלו יפעלו, הגיבור שלך חייב לשאת אותם עליו קודם - הם לא ישפיעו כלל אם הם רק יאוחסנו בתרמיל של הגיבור שלך.
מכיוון שמגוון הפריטים גדול מאוד, זו תהיה רשימה ארוכה מאוד אם אנסה להסביר איך להצטייד בכל פריט בנפרד. אבל הצטיידות בפריטים די קלה; כולם מסווגים כבר בדף המכירות הפומביות ובהרפתקאות כפריטים המיועדים ליד ימין, יד שמאל, נעליים, קסדות וכולי. אז קל להבין איפה למקם את הפריטים האלה כדי להצטייד בהם. מערכת הגיבור לא תאפשר לך לשים פריט של יד ימין בכל מקום אחר פרט ליד ימין של הגיבור שלך, אז בלתי אפשרי לבצע טעויות.

equip item

כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, אפשר לראות את ההפשעה של כל חפץ אם תעבור מעליו עם העכבר.
בכל מקרה, כדי להצטייד בפריט כלשהו מהמלאי של הגיבור שלך, פשוט הקלק עליו וגרור אותו לתוך המיקום המתאים לו על הגיבור שלך. לא תוכל לגרור אותו למקום שגוי על הגיבור - בנוסף המיקום המתאים יודגש ברגע שתקליק על החפץ (ניתן לראות את זה בתמונה למעלה). חזור על אותה פעולה בצורה הפוכה אם אתה רוצה להסיר את החפץ מהגיבור.


עכשיו, חפצי צריכה פועלים בצורה קצת שונה. קודם כל, הם "מתבזבזים" (נצרכים) - זה אומר שהם מעניקים השפעה או בונוס חד-פעמיים, שלאחריהם תצטרך להשיג עוד מהם כדי לקבל את הבונוס שלהם שוב. חפצים אופיינים כאלה הם, לדוגמה, תחבושות, משחות, מגילות, עבודות אמנות ולוחות חוק. את החפצים שציינתי הרגע גם ניתן לערום, מה שאומר שכל כמות שלהם תתפוס רק משבצת אחת במלאי של הגיבור. בנוסף, אין הגבלה של מספר החפצים הללו שהגיבור יכול למצוא בכל פעם. זה אומר שאין הבדל בין נשיאה/הצטיידות במשחה אחת או ב500 משחות או יותר. ברגע שנעשה שימוש בפריטים האלו, הכמות בה נעשה שימוש תיעלם. זכור שכדי שכל החפצים האלו יפעלו - כולל הדלי, תחבושות, עבודות אמנות, לוחות, כלובים וכן הלאה - קודם יש לצייד את הגיבור בהם! הם לא יפעלו אם הם רק יהיו במלאי של הגיבור שלך.
יש רק מקום אחד על הגיבור שלך בו כל חפצי הצריכה יכולים להיות - התיבה הקטנה לצידו הימני של הגיבור שלך (שמאל שלך), סמוך לרגליים שלו. לא תוכל לגרור אותם למיקום הלא נכון על הגיבור שלך ובנוסף המיקום המתאים יודגש ברגע שתקליק על החפץ:

equip item

לכן זכור: כדי שכלובים, דליי מים, תחבושות וחפצים אחרים כאלה יפעלו, הגיבור שלך חייב להיות מצוייד בהם קודם, לפני הקרבות או ההתקפות, כדי שהם יופעלו מאוחר יותר בכל זמן שתזדקק להם.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא