תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

08. איך בונים במרכז הכפר?

בוא ניגש למרכז הכפר שלך, כדי שנוכל לבנות מחסן ואסם. זכור שכדי לגשת למרכז הכפר שלך, כל שעליך לעשות הוא להקליק על הכפתור שנראה כמו כפר קטן (השני מימין).

beginner

זה מרכז הכפר שלך. כמו שאתה יכול לראות, המבנה היחיד הוא הבניין המרכזי, שמוקם בכפר באופן אוטומטי כשאתה מתחיל את המשחק. אם תסתכל, תוכל לראות עיגולים בירוק כהה על רקע הדשא הירוק בהיר. אלה הם אתרי הבניה של הכפר שלך, בהם תוכל למקם מבנים כמו מחסן ואסם. בוא נבנה את המחסן קודם. הקלק על העיגול המסומן באדום.

beginner

זו רשימה של כל המבנים שאתה מסוגל לבנות. מבנים השייכים לקטגוריות "צבא" ו"משאבים" יוצגו כשתקליק על התגית שלהם בראש דף המבנים החדשים. כשתבנה ותשדרג שלבים, יותר מבנים יהיו זמינים עבורך. בוא נתרכז כרגע במחסן. ניתן לראות רשימה של משאבים שלהם תזדקק כדי לבנות מחסן. אם אין לך מספיק משאבים פשוט המתן שעה, אבל צריכים להיות לך מספיק, אז תקליק על "הרחב לשלב x" הירוק מתחת למחסן.

תוכל להסתכל בתחתית הדף, בדיוק כמו שעשית עם שדה היבול, ולראות שהבניה של המחסן החלה. זה ייקח בערך 32 דקות עד השלמת הבניה, אז קח לך הפסקה, צפה קצת בטלוויזיה, תאכל כמה צ'יפסים, וחזור לכאן בעוד חצי שעה.

(שלושים ושלוש דקות ו-20 שניות מאוחר יותר)

היי, נהנית מההפסקה שלך? אני בהחלט נהניתי משלי. בכל מקרה, עכשיו שהשלמת את בניית המחסן, בוא נבנה אסם. בחר לך את אחד מאתרי הבניה (העיגולים הכהים מקודם) ובנה אותו שם. פשוט הקלק  על "הרחב לשלב x" הירוק מתחת לאסם והתחל לבנות. עכשיו, אם אתה שייך לשבט הרומאים, נראה לי שלהתחיל לשדרג אחד מכל אחד משדות המשאבים שלך יהיה רעיון טוב, אבל אם אתה לא, פשוט המתן בערך 25 דקות עד שהבניה תסתיים. אז תוכל להמשיך להרחיב את שדות המשאבים שלך עד שיהיו לך 1 מכל סוג בשלב 1.

(מספר דקות מאוחר יותר, אחרי שסיימת לבנות)

אחרי שיש לך אחד מכל סוג שדה משאב בשלב 1, תיבת הייצור שלך במבט העל על הכפר צריכה להראות כך:

ייצור:
עץ: 11 לשעה
טיט: 11 לשעה
ברזל: 11 לשעה
יבול: 4 לשעה


אם תשים לב, ייצור היבול שלך נמוך מכפי שהוא היה קודם. זה מפני שכשאתה בונה בתוך הכפר שלך, האוכלוסיה שלך גדלה ואתה צריך יותר יבול כדי להאכיל את התושבים שלך. תמיד תשתדל שייצור היבול שלך יהיה זהה לייצור שאר המשאבים, כיוון שיבול חשוב באותה מידה כמו השאר ואפילו יותר.

הערת העורך: בהתחלה, זה בסדר לשמור שייצור היבול שלך יהיה חצי עד שלושת-רבעי מהייצור הגבוה ביותר שלך, כיוון שיבול לא נדרש באותה מידה כמו שאר המשאבים ברוב עלויות הבניה.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא