תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

תכונות זהב / פלוס / מועדון זהב

חשבון פלוס

חשבון הפלוס כולל שירותים נוספים שאותם ניתן לרכוש בעזרת זהב (Gold). שלא כמו מועדון הזהב, תכונות הפלוס נמשכות לתקופה מוגבלת של מספר ימים, שלאחריה ההשפעה שלהן פגה ויש צורך לחדש את חשבון הפלוס - זה נעשה על ידי רכישה של חשבון הפלוס שוב. למטה תמצא קישורים מועילים שיסבירו את מגוון תכונות הפלוס בפירוט:

זהב

אתה יכול לרכוש מספר תכונות זהב שהן לא חלק מהחברות במועדון הזהב. למטה תמצא קישורים מועילים שיסבירו את מגוון תכונות הזהב בפירוט:

מועדון הזהב

אתה יכול לרכוש חברות במועדון הזהב בעבור Gold 100 (Gold 50 בשרת מהיר) בעבור כל תקופת השרת. זה נותן לך גישה לתכונות חינמיות שבהן תוכל להשתמש בלי הגבלה וגם לתכונות שבעבור שימוש בהן תצטרך לשלם בזהב. אנא שים לב שלא ניתן לקבל החזר על הזהב לאחר סיום השרת או עם מחיקת החשבון.

מועדון הזהב כולל את התכונות הבאות:


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא