תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

שונות

לא קיים יותר “בונוס בזיזה” בעבור שבט הטאוטונים. כוחות טאוטונים לא יוכלו יותר לבזוז 20% מקיבולת הנקיק של האויב בזמן התקפה.

כל כפרי פלא העולם ממוקמים על המפה מייד עם תחילת המשחק.

שלא כמו כפרי פלא העולם, כפרים נטאריים המכילים אוצר לא ימוקמו על המפה עם תחילת המשחק, אלא יופיעו במיקומים אקראיים מספר חודשים לאחר מכן.

התיישבות באיזור האפור מסוכנת. שבט הנטארים ישלח כמה גלי התקפה עם בליסטראות בנסיון להרוס את הכפר החדש. אם הכפר שלך ישרוד את ההתקפות האלו, לא יישלחו התקפות נוספות.

כפרים הממוקמים באיזור הזה לא מייצרים נקודות תרבות כלל.

משימות חדשות ומחודשות.

עלויות האימון של מתיישבים הופחתו בכ-20%. העלויות החדשות הן:

כל ברית יכולה להגדיר עד 3 קונפדרציות ועד 3 הסכמי אי-תקיפה.

ממשק המשתמש של ניהול הברית למנהלי הבריתות שופר. הם יכולים לראות ולערוך לאילו חברי ברית יש אילו הרשאות בדף אחד. דף חדשות הברית ניתן לדפדוף כדי לראות גם חדשות ישנות יותר. נושאים חדשים הוספו לחדשות הברית.

ישנו מטבע חדש במשחק: "כסף". תזדקק לכסף כדי להציע הצעת מחיר על חפצים העומדים למכירה במכירות הפומביות. את הכסף ניתן להשיג על ידי מכירת חפצים במכירה פומבית, מציאת כסף בהרפתקאות, השלמת משימה של אדון המשימות או המרת זהב 1 בעבור 100 כסף. כמו כן ניתן להמיר 200 כסף לזהב 1 כדי להשתמש בו לתכונות הזהב.

אם שומר חשבון יוצר הודעה בפורום הברית, תופיע החתימה "פורסם על ידי שם שומר החשבון".

התכונה "הגבלות נקודות מפגש" הוסרה מטרוויאן 4.

לא ניתן יותר לבצע "משלוחים" של פרסי המשימות. כדי לקבל את הפרסים יש לבצע את המשימות.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא