תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

אירוע תקוע

ניתן לזהות אירוע תקוע בעזרת הסימן הנפוץ שלו - כשזמני בניה וזמני הגעת כוחות מוצגים כ 0:00:00?. אם אתה משחק בטרוויאן כבר זמן מה, בוודאי נתקלת באירוע תקוע בזמן כזה או אחר. אירוע תקוע מתרחש בגלל קשיים טכניים באחד מהשרתים; כששרת נהיה איטי מסיבה מסויימת, או אם הוא סובל מעומס יתר של מידע, אירועים כמו התקפות, בניה ואירועים דומים אחרים האופייניים לעולם המשחק של טרוויאן מצטברים אבל לא מתבצעים, והתוצאה היא שרת תקוע או פקוק. בתור שחקן אין לך הרבה מה לעשות לגבי זה פרט ללהמתין שזה יעבור - במקרים של אירועים תקועים, היה בטוח שהצוות והתמיכה הטכנית עובדים על תיקון בהקדם האפשרי.

במקרה של אירוע תקוע, אנא שמור על הקווים המנחים הבאים:

  • אל תנסה לרפרש את הדף כל כמה שניות - זה לא יפתור את הבעיה. אם בכלל, זה רק יקשה על הפתרון.
  • אל תבטל את האירועים המתרחשים שלך כמו הוראת בניה, כיוון שהמשאבים ששימשו בעבורם יאבדו.
  • נסה לא ליצור עוד אירועים חדשים עד שהבעיה תחלוף. אפילו אםבכל זאת תנסה לשלוח את כוחותיך או לבנות מבנים, האירועים הללו ייתקעו בדיוק כמו כל שאר האירועים וה"פקק" יהיה גדול אף יותר.
  • אנא היאזר בסבלנות; הבעיה תתוקן בהקדם האפשרי. אין צורך לכתוב הודעות לחברי הצוות כל כמה דקות ולשאול אותם מתי הבעיה תיפתר.
  • במקרים שבהם יש צורך להחזיר את השרת לאחור בגלל אירועים תקועים, זכור שכולם איבדו משהו בגלל זה ברמה כזו או אחרת, כיוון שהשרת הוחזר לנקודה קודמת בזמן. לכן אל תצפה לפיצוי בצורה של משאבים או כוחות, כיוון שכל השחקנים בשרת סבלו באותה מידה.

האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא