תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

06. איך להשתמש בסטטיסטיקות, דוחות/הודעות ובפרופיל?

beginner

בדף הסטטיסטיקות תוכל להשוות את הכפר שלך (ואת ההצלחה של כלל החשבון שלך) לכפרים של שחקנים אחרים. מעל לרשימת השחקנים תוכל לראות את כל קטגוריות הסטטיסטיקות; מי השחקנים הגדולים ביותר מבחינת אוכלוסיה, הבריתות עם הכי הרבה נקודות, הכפרים הגדולים ביותר, הגיבורים הטובים והחזקים ביותר, מה שנקרא סטטיסטיקות פלוס (שמראות את ההתקדמות הכללית של כלכלת המשחק) ולבסוף קטגוריה כללית שמראה לך מידע כללי על השרת. אם תישאר בדף ה"שחקן", תראה שיש סט נוסף של תת-קטגוריות. אלו הן התוקף, המגן וסטטיסטיקות טופ-10. אלה יראו לך את המגינים והתוקפים הטובים ביותר ואת הדרגה שלך בדירוגים האלו; רשימת הטופ-10 מראה לך את עשרת הטובים ביותר בשתי הקטגוריות האלו (ומספר קטגוריות אחרות גם כן). דף הסטטיסטיקות יכול להיות יעיל אם אתה רוצה להשוויץ לחברים ומשפחה, או אם אתה אוהב לראות מי הכי טוב.

beginner

דפי הדוחות וההודעות שניהם חשובים לכפר מתפתח.

תקשורת עם אחרים ומידע לגבי המתרחש בהקשר לחשבון שלך חיוניים לניהול אימפריה חזקה ומשגשגת.

דוחות

דוחות נוצרים כשמשהו חשוב קורה באימפריה שלך. לרוב תקבל דוחות כשביצעת סחר (שני סוגי דוחות: אחד בעבור הסוחרים שלך שהביאו משאבים לכפר כלשהו ואחד בעבור סוחרים זרים שהעבירו משאבים לאחד מכפרי האימפריה שלך; בעת העברת משאבים בין כפרי האימפריה שלך רק דוח אחד יווצר, המודיע לך שההעברה התבצעה בהצלחה), כשהותקפת, השלמת התקפה, תוגברת או תיגברת מישהו אחר, השלמת הרפתקה וכולי.

ישנה גם דרך לסנן את הדוחות שלך; תשים לב שישנן כמה לשוניות שיאפשרו לך לצפות בדוחות לפי מספר קטגוריות. תוכל לבחור לצפות בכל הדוחות שלך (זוהי ברירת המחדל כשאתה מקליק על כפתור הדוחות), תוכל לצפות בדוחות הקשורים רק לכוחות, דוחות הקשורים רק למסחר ודוחות הקשורים רק להרפתקאות (מסומן כשונות). כמו כן תוכל לאכסן דוחות שאותם אתה מעוניין לשמור בארכיון (תכונה השייכת לחשבון פלוס) ולמחוק את המיותרים. ל-T4 יש תכונת דוחות חדשה; זוהי הלשונית האחרונה. לשונית הסביבה תראה לך מאורעות שהתרחשו בסביבה המיידית של הכפרים שלך. זה עשוי לכלול התקפות על נאות מדבר או קרבות שהתרחשו בסמוך.

בהגדרות החשבון תוכל/י לשנות את הכמות המקסימלית של דוחות שיוצגו בעמוד עד למקסימום של 99 דוחות.

תוכל/י לחלוק דוחות עם שחנים אחרים, למשל עם חברים או חברי ברית. אך כדאי לזכור שאין להציג בפומבי דוחות קרב שכוללים שחקן אחר ללא הסכמת אותו השחקן.

הודעות

תזדקק להודעות כדי לתקשר עם שחקנים אחרים. תוכל לקבל הודעות וכמובן גם לשלוח הודעות. אם תקליק על כפתור ההודעות שלך תוכל לראות את תיבת ההודעות שלך בה נמצאות כל ההודעות הנכנסות שנשלחו אליך ואת תיקיית ההודעות הנשלחות, שם נמצאות כל ההודעות ששלחת. ישנה גם לשונית שמאפשרת לך לכתוב הודעה חדשה. כמו עם הדוחות, תוכל לאכסן הודעות בארכיון.
לחיצה על סמל ההודעה תסמן אותה כנקראה / לא נקראה


צוות המשחק גם עשוי להשתמש בהודעות כדי לתקשר איתך; תיבת הסימון הקטנה ליד ההודעה תהיה בצבע אחר: אדום למולטיהאנטר וירוק לתמיכה.

 

פרופיל

beginner

עכשיו הזמן להתבונן בדף הפרופיל שלך; תוכל להשתמש בפרופיל שלך כדי לערוך את העדפות החשבון שלך, להוסיף או להסיר שומרי חשבון ולהוסיף כיתוב המתאר אותך או את האימפריה שלך כדי ששחקנים אחרים יוכלו לקרוא. תמיד כדאי לזכור שכל תוכן פומבי, כמו הטקסטים שאתה רושם בדף הפרופיל שלך, חייבים להתאים לחוקי הנטיקה של המשחק.

הלשונית הראשונה היא מבט העל, שם תוכל לראות תוכן עדכני לגבי הפרופיל שלך; דף זה כולל מידע בסיסי לגביך- הגיל שלך, מין ומיקום שתוכל לבחור למלא או להשאיר פרטיים. רשימה של כל כפריך ונאות המדבר המסופחים אליהם גם יופיעו.  משמאל נמצאת דמות קטנה של הגיבור שלך; הוא יוצג יחד עם כל הפריטים רבי העוצמה איתם ציידת אותו. תוכל גם לגשת לאיזור בו תוכל לערוך את הפרופיל המוצג על ידי הקלקה על הקישור הירוק "ערוך פרופיל".

קישור זה יוביל אותך לדף הפרופיל, בו תוכל לערוך/להוסיף פרטים שאתה רוצה להראות לאחרים. דף הפרופיל יכול גם לשמש לשינוי שמות הכפרים שלך; תוכל לערוך את שמות הכפרים שלך בכל עת. אם הצלחת לזכות במדליה, ישנו כפתור בדף הפרופיל שיאפשר לך להציג אותה בעזרת הקוד הייחודי שלה; את הקודים האלו יש להקליד לתוך אחת מתיבות הטקסט שמכילות את מידע הפרופיל שלך כדי שהמדליה תוצג בפרופיל.

דף ההעדפות יעיל מאוד, במיוחד אם אתה משתמש בחשבון פלוס. תוכל להשתמש בדף זה כדי להוסיף קישורים אישיים לחשבון שלך לניווט קל יותר במשחק. תוכל גם להגדיר סינון דוחות; תוכל לבחור אילו דוחות אתה לא מעוניין לראות על ידי סימון תיבות הסימון המתאימות. מעבר לזה, תוכל גם להגדיר כמות הודעות שתוצג בכל דף. לבסוף, האפשרות האחרונה תאפשר לך להגדיר ולשנות את איזור הזמן לפיו מוצגת השעה בחשבון.

עכשיו הגענו ללשונית האחרונה (ואולי אפילו החשובה ביותר); לשונית החשבון. לשונית החשבון נגישה רק לבעליו של החשבון, כלומר ששומרי חשבון לא יכולים לבצע בה שינויים. קודם כל, לשונית החשבון מאפשרת לך לשנות את סיסמת החשבון וגם את כתובת האימייל אליה החשבון מקושר. האפשרות האחרונה חשובה מאוד, מכיוון שדברים כמו העברת זהב לא יתאפשרו אם אין לך גישה יותר לכתובת המייל של החשבון. כשאתה מבצע שינוי אימייל, תקבל שני מיילים: אחד לכתובת המייל הישנה ואחד לכתובת החדשה, המבשרים לך על השינוי.

לשונית החשבון חשובה גם מפני שזה המקום בו תוכל להגדיר או להסיר שמירת חשבון. יכולים להיות לך עד שני שומרי חשבון, ואתה יכול לשמור על עד שני חשבונות. תראה מספר תיבות סימון באיזור שמירת החשבון בלשונית זו; בסימון שלהן תוכל להגדיר אילו יכולות יהיו לשומרי החשבון שלך. קח קצת זמן לבדוק מה תוכל לאפשר לשומרי החשבון לעשות; בעיקרון, אם תסמן את כל התיבות, שומר החשבון יוכל לעשות בחשבון כל מה שאתה יכול לעשות בו, מלבד ביצוע שינויים בלשונית החשבון. כדי להוסיך שומר חשבון, הקלד את שם החשבון הרצוי בתיבת הטקסט הריקה והקלק על שמור בתחתית המסך. שם שומר החשבון יופיע אז; בהקלקה על האיקס האדום הקטן ליד השם, תוכל לבטל את שמירת החשבון. זכור: תוכל להגדיר שומרי חשבון לחשבון שלך, אבל לא תוכל להגדיר את עצמך כשומר חשבון של מישהו אחר. רק בעלי החשבון האחר יכול לעשות זאת.

האיזור הבא יאפשר לך לשים את החשבון שלך למחיקה; תקופה של 72 שעות (או שלושה ימים) תעבור מרגע ביצוע המחיקה ועד מחיקת החשבון בפועל. תוכל לבטל את תהליך המחיקה בכל שלב במהלך 72 השעות הללו. 

האיזור האחרון מאפשר לך לבחור אם אתה מעוניין לקבל חדשות ממצוות טרוויאן. תמיד כדאי להיות מעודכן, אז סימון התיבה הזו יכול להיות רעיון טוב!


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא