תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

דרך נוספת ליצור קשר עם הצוות

אם אתה צריך ליצור קשר עם חבר צוות טרוויאן, אם זה בשביל לשאול את התמיכה שאלה הקשורה לדרך הפעולה של המשחק או כדי לתקשר עם המולטיהאנטר לגבי עבירה על החוקים, כל שעליך לעשות הוא להקליק על הספר השחור הקטן בפינה הימנית התחתונה של המסך שלך. הקלק על צור קשר עם תמיכה. אז תצטרך לבחור את הקטגוריה שהכי מתאימה לשאלה שלך. לאחר מכן, פשוט הקלד את ההודעה שלך ושלח אותה, וחבר צוות טרוויאן יענה בהקדם האפשרי. זכור: גם לתומכים וגם למולטיהאנטרים הוקצתה תקופת זמן של 24 שעות לענות להודעה שלך, אז היאזר בסבלנות. ישנה גם לשונית נוספת שם - הלשונית הזו תוביל אותך למקום בו תוכל לשלוח הודעות לתמיכה פלוס. תמיכה פלוס עוסקת בחשבון פלוס וענייני זהב. זכור: מולטיהאנטרים ותומכים לא עוסקים בבעיות תשלום וזהב, לכן אם אתה זקוק לעזרה בנושאים האלה, עליך ליצור קשר עם תמיכה פלוס.

כמו שהיה תמיד, ניתן ליצור קשר עם תומכים ומולטיהאנטרים גם דרך הודעות במשחק.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא