תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

דיפלומטיית ברית

למרבה הצער, ברית אחת בדרך כלל לא חזקה מספיק כדי לנצח בשרת. לכן, ניתן וכדאי להשתמש בדיפלומטיה כדי למנוע מלחמות עתידיות או לשפר סיכויים לניצחון. ישנן שלוש אפשרויות: קונפדרציה, הסכם אי-תקיפה ומלחמה. 

קונפדרציה

קונפדרציה היא קשר חזק בין שתי בריתות או יותר. במקרה זה, הבריתות יעזרו זו לזו וישתפו פעולה בתדירות גבוהה יותר. בדרך כלל, הן יעזרו זו לזו על ידי שליחת תגבורות או משאבים אם יש בזה צורך. כמו כן, הן יכולות לנהל קרבות אדירים ביחד, להשתתף במלחמות וללחום נגד אויבים משותפים. ברית יכולה ליצור עד 3 קשרי קונפדרציה עם בריתות אחרות.

הסכם אי-תקיפה

הסכם אי- תקיפה (NAP=Non Aggression Pact) משמש כששתי בריתות לא רוצות לתקוף האחת את השניה, אבל הן גם לא רוצות לעזור האחת לשניה. בדרך כלל משמש בין שתי בריתות חזקות שיכולות לגרום נזק רב האחת לשניה, אבל מעדיפות להמנע מזה. גם קשרים אלה מוגבלים לעד 3 לברית.

מלחמה

מלחמה היא מאבק קשה בין שתי בריתות. בריתות בקשרי קונפדרציה בדרך כלל עוזרות לצד הנמצא במלחמה.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא