תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מה משמעות הגרפים במבט העל של הברית?

ניתן להוסיף 3 גרפים שונים לדף מבט העל של הברית שלך:

  • כוח הברית שלי
  • נקודות לחימה (הבדל מאתמול)
  • אבידות בהשוואה לברית אחרת

את קודי הBBcode הנדרשים כדי לכלול את הגרפים האלה ניתן למצוא בהקלקה על "ערוך דף מידע פנימי" באפשרויות הברית.

כוח הברית שלי יראה לך את סכום נקודות ההתקפה כמו גם את סכום נקודות ההגנה של הברית שלך במהלך 7 הימים האחרונים (אם תעבור על העכבר מעל לגרף תוכל לראות את המספרים המדוייקים). בעיקרון, הגרף הזה מראה לך את הכוח הצבאי של הברית שלך.

נקודות לחימה יראה לך את סכום נקודות ההתקפה כמו גם את סכום נקודות ההגנה של הברית שלך בהשוואה לאתמול ((אם תעבור על העכבר מעל לגרף תוכל לראות את המספרים המדוייקים). הגרף הזה מראה לך את הפעילות הצבאית של הברית שלך.

אבידות בהשוואה לברית אחרת יראה לך את סכום הכוחות שנהרגו ומשאבים שנבזזו על ידי הברית שלך (מהברית שאתה משווה אליה) כמו גם את סכום הכוחות שנהרגו והמשאבים שנגנבו על ידי הברית אליה אתה משווה במהלך 7 הימים האחרונים (אם תעבור על העכבר מעל לגרף תוכל לראות את המספרים המדוייקים). בעיקרון, הגרף הזה מראה לך את ההצלחה הצבאית של הברית שלך בהשוואה לברית אחרת.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא