תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

איך חברי ברית יכולים לעזור כשאני מותקף?

כשאתה מותקף על ידי שחקנים אחרים, חברי הברית שלך יכולים להוות עזרה אדירה. אבל אלא אם חברי הברית שלך בודקים באופן תדיר את דיווחי ההתקפות בפרופיל הברית שלך, תחילה יהיה עליך ליידע אותם שאתה נמצא תחת התקפה. תוכל לעשות זאת על ידי שליחת הודעות לחברי הברית שלך ישירות, או שתוכל לבקש עזרה ממנהל הברית - הוא או היא יכולים לשלוח הודעה לכל חברי הברית שלך כך שתקבל את העזרה המירבית. לברית שלך גם עשוי להיות פורום שבו תוכל לפרסם הודעה עם בקשה לעזרה (עליך לדעת אם לברית שלך יש פורום בשביל זה).

כשחברי הברית שלך יידעו שאתה זקוק לעזרה, כדאי שהם ישלחו לכפר שלך תגבורות ומשאבים. מכיוון שהכוחות המתגברים בכפר שלך יזדקקו ליבול כדי לשרוד, ייתכן שיהיה עליך לשדרג את האסם שלך, כך שתוכל לאחסן יבול בעבור הכוחות. מומלץ גם לשדרג את החומה שלך, מפני שזה יהפוך את התגבורות ליעילות יותר בהגנה.

אחרי שההתקפות על הכפר שלך ייפסקו, תוכל להחזיר לחברי הברית שלך את הכוחות שלהם דרך נקודת המפגש שלך.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא