תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

זהב - איך אני יכול להרוויח זהב?

חלקכם עשויים להיות מודעים לכך שזה זמן מה שקיימת דרך להרוויח זהב במשחק על ידי הזמנת חברים לשחק במשחק. בכל מקרה, הנה הסבר קצר איך לעשות זאת ואיפה הכל נמצא.

מה אני יכול להרוויח?

כרגע בעבור כל אדם שתזמין וייסד או יכבוש את כפרו ה 2 בשרת בו אתה משחק, תקבל תמורה של  50 זהב בהם תוכל להשתמש בעבור כל אחד מיתרונות הזהב שבמשחק. הדבר היחיד שלא ניתן לעשות עם הזהב הזה הוא להעביר אותו אם תמחק את החשבון או אם עולם המשחק יסתיים.

איך אני יכול לעשות את זה?

ובכן, קודם תצטרך לפנות לדף "תרוויח זהב". ניתן למצוא אותו כשניגשים לתפריט הפלוס ואז מקליקים על "תרוויח זהב". אם מצאת את המקום הנכון זה צריך להיות דומה מאוד לזה:

playerhireplayer

אז תוכל להעתיק ולהדביק את קישור ההזמנה האישי שלך ולשלוח אותו לחבריך, לפרסם אותו בחתימות שלך בהודעות בפורום או להפיץ אותו בכל דרך שתבחר. ישנה גם אפשרות אחרת- תוכל לשלוח אימייל ישירות מאותו דף של טרוויאן על ידי הקלקה על הכפתור הירוק עליו רשום "הזמנה באימייל", שיפתח לך דף שנראה כך:

playerhireplayer

אז פשוט הכנס עד שש כתובות אימייל אליהן תרצה לשלוח את ההודעה, הוסף מסר אישי אם תרצה ואז פשוט הקלק על כפתור "שלח" כדי להזמין אותם. ברגע שמישהו יקליק על הקישור שלך או יצטרף דרך האימייל ויפעיל את החשבון שלו, הוא צריך להופיע בטבלה האישית שלך בדף "תרוויח זהב".

<playerhireplayer

כמות האנשים אותם תוכל להזמין בעזרת הקישור שלך היא בלתי מוגבלת, וכך גם כמות הזהב שתוכל להרוויח.

שים לב שתרוויח את הזהב רק במידה והשחקן נרשם לאותו השרת בו אתה משחק!


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא