תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מבנים - משאבים - כללי

משאבים

השדות
תוכל לגשת לסקירה של השדות שלך על ידי לחיצה על העיגול הראשון מימין בדף החשבון שלך במשחק. אם תביט סביב תראה את ייצור המשאבים השעתי ואת הכוחות שלך (אם ישנם כאלה), וארבעה סוגים של שדות משאבים:

סוג משאב
תצוגה הערות
עץ g1b.gif לשבטים הטאוטונים יש חיילים שאימונם דורש הרבה עץ. בניית המגורים המלכותיים ושידרוגם גם עולה כמות גדולה של עץ.
טיט g2b.gif טיט הוא המשאב העיקרי אצל שבטי הגאלים, שחייליהם דורשים טיט רב. כמו כן, פיתוח פעלתני של כפר דורש באופן יחסי יותר טיט.
ברזל g3b.gif משאב זה הוא המרכיב העיקרי בשריון היקר של הכוחות הרומאים ובחומה שלהם. לכן, רומאים תמיד יזדקקו לברזל.
יבול g4b.gif זהו המשאב הבעייתי ביותר מבין הארבעה. המבנים יעלו פחות יבול מאשר שאר המשאבים ויש לך 6 שדות יבול לעומת 4 שדות מכל משאב אחר, אבל עדיין הוא יחסר לך, וזאת כי ייצור היבול יופחת בכל פעם שתשדרג מבנים ושדות או תאמן כוחות.

כדי לשדרג שדה, לחץ על התמונה שלו ולחץ על הקישור "שדרג לשלב X". אם הקישור אינו פעיל, צריכה להופיע הסיבה לכך. כגון: אין מספיק משאבים, הרחב שדות יבול או הרחב מחסן.

  נסה לשמור על יצור המשאבים שלך שווה ככל השאר, מלבד יבול שיהווה 50% משאר המשאבים. לדוגמא:
עץ: 100 לשעה.
טיט: 100 לשעה.
ברזל: 100 לשעה.
יבול: 50 לשעה.
כמובן שאתה צריך להתאים את ייצור המשאבים לצרכים שלך, זו רק המלצה כללית.

אחסון - - אסם ומחסן
האסם והמחסן מאחסנים משאבים לשימוש מאוחר יותר. המחסן מאחסן את העץ, הטיט והברזל והאסם לעומתו מאחסן רק יבול. בשלב מאוחר יותר של המשחק המבנים הללו חייבים להיות קיימים, והם מהווים דרישות קדם למבנים כמו שוק. בסוף המשחק גם אסם גדול ומחסן גדול הופכים לזמינים לבוני פלא העולם.

מבני הבונוס לייצור - - מנסרה, מפעל לבנים, בית יציקה, טחנת דגנים ומאפייה
מבני הבונוס מעניקים מגבירים את הייצור של משאב מסויים. לכל משאב יש את מבנה הבונוס שלו, וליבול יש 2 מבני בונוס.

  • עץ: המנסרה חותכת את כל העץ הגולמי שמגיע מחוטבי העצים, מגדילה את ייצור העץ עד 25%. תנאי מקדים הוא חוטב עצים בשלב 10.
  • טיט: מפעל הלבנים מעבד את כל הטיט ללבנים, מגדיל את ייצור הטיט עד 25%. תנאי מקדים הוא בור טיט בשלב 10.
  • ברזל: בית היציקה מתיך את הברזל הגולמי שמגיע ממכרה הברזל, מגדיל את ייצור הברזל עד 25%. תנאי מקדים הוא מכרה ברזל בשלב 10.
  • יבול: טחנת הדגנים מעבדת יבול גולמי לדגנים, מגדילה את ייצור היבול עד 25%. תנאי מקדים הוא שדה יבול רמה 5. כאשר טחנת הדגנים בשלב 5 ויש לך שדה יבול בשלב 10, אתה יכול לבנות מאפייה, שמוסיפה עד 25% נוספים לייצור היבול.

אחסון מתקדם - - אסם גדול ומחסן גדול
כשהמשחק ממשיך להתקדם אתה אולי תרצה לאחסן יותר משאבים ועם זאת שיהיה לך מקום לבנות מבנים נוספים. בעזרת כיבוש האוצר המתאים תוכל לבנות אותם ולאחסן יותר משאבים. צורך זה בעיקר קיים בכפרי פלא העולם, ולכן שם אתה יכול לבנות את המחסן הגדול והאסם הגדול גם ללא שימוש באוצרות.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא