תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מבנים - צבא - כללי

צבא

מבני הצבא בטרוויאן הם המבנים שדרכם מתבצעת כל פעולה הנוגעת לכוחות הצבאיים. ישנם מבני צבא רבים והם יוצגו ברשימה לפי קבוצות בעמוד זה.

אימון - - מגורי חיילים, אורווה ובית המלאכה
כדי שיהיו לך כוחות צבא, כמובן שתצטרך לאמן אותם. בגלל שיש סוגים שונים של כוחות, ישנם גם מבני אימון כוחות שונים.

אימון מתקדם - - מגורי חיילים גדולים ואורווה גדולה
בשלב שבו המשאבים לא מגבילים את ייצור הצבא, המכשול העיקרי הוא המהירות שבה מתבצע אימון הכוחות. כשזה קורה, תוכל לשקול לבנות מגורי חיילים ואורווה גדולה. מבנים אלו מבצעים את אותן פעולות כמו המקבילים אליהם, אבל מחיר אימון הכוחות בהם עולה פי שלוש. זה אולי נשמע יקר, אבל כך תוכל להכפיל את מהירות אימון הכוחות בכפר, דבר שישתלם לשחקנים אשר ירצו לייצר צבא גדול בזמן קצר.

הגנה - - לוכד, חומת העיר, חומת עפר וגדר
לא משנה כמה שחקן יהיה תוקפני, הוא עדיין יצטרך להגן. לכל שבט יש חומה משלו אשר מציעה הגנה שונה וגם עמידות אחרת. החומה מעניקה בונוס הגנה לכוחות בכפר. כאשר החומה בשלב 20, הבונוס נע מ-48% הגנה של החומה הטאוטונית ועד ל-80% הגנה של החומה הרומאית.

  • רומאים: חומת העיר, בונוס הגנה גבוה אך קלה להריסה
  • טאוטונים: חומת עפר, בונוס הגנה נמוך אך כמעט בלתי ניתנת להריסה
  • גאלים: גדר , ממוצעת בשני התחומים

בנוסף לגדר, הגאלים יכולים לבנות גם לוכד. במבנה זה ניתן לייצר עד 400 מלכודות. כאשר חיילים תוקפים את הכפר הם נופלים במלכודות ולא מסוגלים להילחם עד שלא ישוחררו.

שדרוג ומחקר - - אקדמיה ונפחייה
בכדי להשיג סוגים חדשים של כוחות תצטרך לחקור אותם תחילה באקדמיה. ברגע שייצרת כמות מסויימת של כוחות, יתכן ותרצה לחזק אותם. תוכל לעשות זאת על ידי השידרוג שלהם בנפחייה. הנפחייה מגדילה את ההגנה של היחידה ומשפרת את כוח ההתקפה שלה.

שונות - - אחוזת הגיבור ונקודת המפגש
נקודת המפגש היא למעשה הדרישה המקדימה לכל מבני הצבא. היא יכולה להיבנות במקום אחד בלבד, בעיקול השמאלי של המעגל הפנימי של הכפר, ממש מתחת למבנה המרכזי וקצת לשמאלו. באחוזת הגיבור תוכל לספח נאות מדבר בעזרת הגיבור שלך.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא