תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מבנים - תשתיות - כללי

תשתיות

מבני התשתיות הם כל המבנים שלא קשורים לצבא. מבני התשתיות מתוארים בקצרה להלן.

בניין העירייה
בבניין העירייה נערכות חגיגות. בשלב 1 אתה יכול לערוך חגיגה קטנה ובשלב 10 אתה יכול לערוך חגיגה גדולה. חגיגות מעניקות לך נקודות תרבות וחגיגה גדולה יכולה לעזור בעת כיבוש כפרים.

סתת
הסתת גורם למבניך להיות עמידים יותר כנגד בליסטראות. יכול להבנות בבירה בלבד.

קופת אוצר
הקופה דרושה כדי להחזיק באוצר או בתוכנית בניה בשביל פלא עולם.

פלא עולם
הפלא עולם, מוכר גם כWW, דרוש כדי לנצח את סבב המשחק. הברית הראשונה שהרחיבה את פלא העולם שלה לשלב 100 מנצחת את הסבב.

בניין מרכזי
הבניין המרכזי הוא המבנה החשוב ביותר בטרוויאן. כמעט כל המבנים זקוקים למבנה מרכזי בשלב מסוים כדי להבנות, ושדרוג המבנה המרכזי שלך מקצר את זמן הבניה של השדות והמבנים בכפרך. משלב 10 אתה יכול גם להרוס מבנים מתוך המבנה המרכזי.

נקיק
הנקיק מיועד להסתרת משאבים מבוזזי הכפר שלך.  הנקיק מאוד שימוש בתחילת המשחק כאשר אין לך מספיק חיילים שיגנו באופן ביעילות כנגד יריבים גדולים.

הרחבה - - ארמון ומגורים מלכותיים
כאשר כפרך גדל יותר ויותר, אתה תצטרך לבסוף לייסד כפרים חדשים. זה יכול להתבצע ע"י אימון מתיישבים. המתיישבים יכולים להבנות כאשר יש לך מקום פנוי, שהופך זמין כאשר יש לך ארמון בשלב 10, 15, 20 או מגורים מלכותיים בשלב 10 ו-20.

מסחר- - שוק ומשרד סחר
אתה תמיד תקלע למצב של חוסר איזון בין המשאבים כאשר אתה שחקן פעיל. כדי להתמודד עם בעיה זו, אתה יכול לסחור עם אחרים ע"י שימוש בשוק. מאוחר יותר במשחק אתה תצטרך סוחרים טובים יותר, שתוכל להשיג ע"י בניה של משרד סחר.

שגרירות
השגרירות היא מקומם של דיפלומטים. היא מאפשרת לך להצטרף או לייסד ברית. אתה יכול להצטרף לברית עם שגרירות בשלב 1 והזמנה ממנהל בברית. אתה יכול לייסד ברית עם שגרירות רמה 3.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא