תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

03. איך אני נרשם למשחק ואיך אני מתחבר אליו אחר כך?

טוב, אז למדתי את כל הפרטים של דף הבית, עכשיו אני יכול להתחיל? מה?! אפילו לא יצרת חשבון והתחברת אליו! תצטרך לעשות את זה קודם!

homepage

כפי שרשום, כדאי שתקרא את ההוראות כדי להבין טוב יותר את השוני בין שלושת השבטים, אבל מכיוון שאני מתכוון להסביר לך על זה בקרוב, אל תדאג לגבי זה. תחילה, בוא נתרכז במשימה שלנו.

שלב 1 : תמציא כינוי. כמה שזה נשמע פשוט, לפעמים זה יכול להיות קשה. אני מעדיף שמות מקוריים ומעניינים, בעוד שאחרים אוהבים להעתיק שמות שאנשים כישרוניים יותר המציאו. מה שלא יהיה השם שתבחר בעבור החשבון החדש שלך, זכור רק שהוא חייב להיות מתאים גם לצפייה של ילדים קטנים.

שלב 2 : הזן את כתובת המייל שלך. אין לי הרבה מה לומר כאן, כיוון שפשוט אין הרבה מה להסביר. אם אין לך כתובת מייל, תוכל ליצור אחת בחינם דרך Yahoo, Hotmail, או Gmail. כל אלה טובים ואמינים.

שלב 3 : בחר סיסמה בשביל החשבון שלך. למרות שזו משימה פשוטה, יש לי כמה הצעות. תמיד נסה להמציא סיסמאות קשות לניחוש. לעולם אל תשתמש בתאריך יום ההולדת שלך או כל חלק של השם שלך, ותמיד נסה לכלול בסיסמה תווים אקראיים. בחירה של אותיות ומספרים בסדר אקראי היא דרך טובה להבטיח את אבטחת הסיסמה. רק זכור לרשום אותה, כדי שלא תשכח אותה.

שלב 4 : בחירת שבט. ישנם שלושה שבטים לבחור מהם, כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו. בתור שחקן מתחיל אני חושב שהכי נבון יהיה לבחור שבט שיתאים לצרכיך, שהם לאגור הרבה משאבים ולא להיכבש. הגאלים, שלא רק מחביאים כפליים מכמות המשאבים בהשוואה לשבטים האחרים בנקיקים שלהם (הסבר יבור מאוחר יותר) אלא גם בעלי ההגנה הטובה ביותר, יהוו בחירה טובה. אם אתה נוטה יותר לכיוון הרג ובזיזה, הטאוטונים יהיו השבט הטוב ביותר בשבילך. לא רק שיש להם את ההתקפה הטובה ביותר, הם יכולים גם לבזוז משאבים מתוך נקיקים, כך שהנקיקים מחביאים רק 80% ממה שהם אמורים להחביא. אז אם אתה מתקיף מישהו שיש לו נקיק שמחביא 300 משאבים (זה מכל סוג, 300 עץ, 300 יבול, 300 טיט, 300 ברזל - כך שבסך הכל יש 1200 משאבים מוחבאים) זה אומר שהנקיקים מחביאים באמת רק 240 משאבים כשאתה בוזז אותם. למרות זאת, אני חושב שרוב האנשים נוטים לכיוון הרומאים, שהם המאוזנים ביותר מכל שלושת השבטים. הם טובים גם בהגנה וגם בהתקפה, והם יכולים גם לבנות שני דברים בו זמנית, שדה משאב ומבנה בכפר. לתיאור מפורט יותר, פשוט גש לנושא הראשון וקרא שם.

שלב 5 : בחר נקודת התחלה. אני לא חושב שנקודת ההתחלה שלך חשובה כל כך. בסופו של דבר, לא משנה איפה תתיישב במשחק, תמיד יהיה מישהו שינסה לבזוז אותך, אז מה זה משנה? אם אתה בכל זאת רוצה כיוון שאליו כדאי לך ללכת, אני מציע דרום-מערב, רק בגלל שזה האיזור של המינוסים, ויש משהו מגניב בלהיות במינוסים.

שלב 6 : כאן תוכל לבחור את המראה של הגיבור שלך. תוכל גם לבחור באקראי ולשנות את המראה מאוחר יותר.

שלב 7 : קרא והסכם לחוקי המשחק וגם לתנאים הכלליים. מומלץ מאוד שבאמת תקרא את החוקים לפני שתסמן את התיבה הקטנה, כי זה אומר שאתה מסכים לכל מה שכתוב בהם.
בנוסף תוכל להרשם לקבל מידע על חדשות מעניינות ומידע שקשור למשחק.

 אם ביצעת את כל השלבים הללו, דף ההרשמה שלך צריך להיות דומה לזה:

homepage

עכשיו אתה יכול להמשיך לשלב 8:

שלב 8 : הקלק על "הירשם". זה השלב הפשוט מכולם. הקלק על התיבה שרשום בה "הירשם".

שלב 8 ייקח אותך לדף ההפעלה, שם יברכו אותך בברכת ברוך הבא לטרוויאן ויודיעו לך שנשלח אימייל לכתובת המייל שלך. כל שעליך לעשות הוא לפתוח חלון חדש, לגשת לתיבת המייל שלך ולפתוח את ההודעה, ואז להעתיק את הקוד ולהדביק אותו בתיבה הקטנה תחת "קוד הפעלה". לאחר מכן הקלק על OK.

homepage

רמז: אם בדקת בתיבת המייל שלך ולא ראית את האימייל, בדוק תחילה בתיקיית דואר הזבל של המייל שלך, ואז חזור חזרה לדף ההפעלה והקלק על ה"כאן" הירוק. זה ייקח אותך לדף אחר בו תקבל הוראות נוספות לקבלת קוד ההפעלה שלך.

במידה וגם כתובת האימייל לא נמצאת שם, יש לך כמה אפשרויות. קודם כל תוכל להקליק על הקישור בדף ההפעלה (מסומן בחיצים אדומים בתמונה למטה):

homepage

תוכל גם לנסות להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שבחרת. הודעת שגיאה תופיע ותוכל להקליק על הקישור "סיבות אפשריות ופתרונות" (מסומן בחץ אדום בתמונה למטה):

homepage

עכשיו ייפתח דף בו מפורטות סיבות אפשריות. חוץ מהרשימה, תהיה לך האפשרות בדף זה למחוק את החשבון שעדיין לא הופעל. לאחר מכן תוכל להרשם שוב.

homepage

החשבון שלך הופעל בהצלחה! הקלק כאן כדי להתחבר. בפעם הראשונה שתגיע לדף זה, התיבות יהיו ריקות, אבל בפעם השניה, אם תסמן את "זכור אותי", המידע שלך כבר יהיה ממוקם בהן. פשוט הקלד את שם החשבון שלך ואת הסיסמה והקלק על "התחבר". זה כל כך פשוט, שיכולת לעשות את זה אפילו בלי הוראות, אבל נתתי לך אותן בכל מקרה!

homepage

לאחר מכן תראה סרגל טעינה. יכול להיות שייקח קצת זמן לטעון את המשחק עכשיו - אבל אחרי שתטען אותו לגמרי פעם אחת, זה יהיה מהיר יותר בפעמים הבאות. אבל אם החלטת בכל זאת שזה לוקח יותר מדי זמן, פשוט הקלק על האיקס האדום (X) לצד הסרגל ותועבר לכפר ישירות (אבל התמונות ייטענו אחת-אחת).

homepage


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא