תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

כוחות - כללי (נטארים)

הנטארים

הנטארים הם שבט הנשלט על ידי המחשב ולכן אף שחקן לא יכול לשחק בשבט זה.

זמן הבנייה הכפרים הנטאריים הוא חצי מזמן הבנייה בכפרים רגילים.

כפרים נטאריים עצמאיים

שלא כמו נאות מדבר, כפרים נטאריים עצמאיים לא ממוקמים על המפה מההתחלה. במקום זה, הם יופיעו בהדרגה לרוחב כל המפה.

כפרים נטאריים עצמאיים הם כפרים רגילים מבחינת ייצור. הם משדרגים את שדות המשאבים שלהם ובונים מבנים חדשים. הם גם יאמנו כוחות מדי פעם. שלא כמו נאות מדבר, הכוחות האלה מאומנים באופן סדיר במגורי החיילים או באורווה ולא מופיעים מיידית.

שחקנים יכולים לבזוז, להתקיף ולכבוש כפרים נטאריים עצמאיים. למרות זאת, שחקנים לא יכולים לשלוח תגבורות לכפרים האלה; טרוויאן ימנע את זה אוטומטית. אם שחקן משתמש בבליסטראות שלו כדי להוריד את האוכלוסיה ל-0, הכפר הנטארי העצמאי ייעלם מהמפה כמו כפרים רגילים.

הכפרים הנטאריים העצמאיים לא יתקיפו או ישלחו תגבורות לשחקן אחר או לכפרים נטאריים אחרים. לפחות לא בטרוויאן 4.0, אבל הבינה המלאכותית שלהם עשויה להשתפר בגרסת טרוויאן 4.x מאוחרת יותר. עם עשויים להיות מסוגלים לתגבר כשרים נטאריים אחרים או אפילו להתקיף שחקנים, אבל השדרוג הזה הוא בגדר רעיון בלבד כרגע.

השבט הנטארי לא נחשב לשחקן. לכן התקפה על כפר נטארי עצמאי לא תבטל את הגנת המתחיל של שחקן.


כפרי פלא העולם

כל כפרי פלא העולם ממוקמים במרכז המפה מתחילת השרת. אם תתבונן במפה, תראה איזור אפור במרכזה. זה האיזור הנשלט על ידי שבט הנטארים. אף חשבון של שחקן לא יווצר באיזור הזה בעת הפעלת החשבון.

התיישבות באיזור האפור מסוכנת. שבט הנטארים ישלח כמה גלי התקפה עם בליסטראות בנסיון להרוס את הכפר החדש. אם הכפר שלך ישרוד את ההתקפות האלו, לא יישלחו התקפות נוספות.

כפרים הממוקמים באיזור הזה לא מייצרים נקודות תרבות כלל. לכן אם שחקו מתיישב באיזור הזה ושורד את ההתקפות, הכפר הזה לא ייצר על נקודות תרבות, לא משנה אילו מבנים ייבנו בו.


כפרי אוצרות נטאריים

שלא כמו כפרי פלא העולם, כפרים נטאריים המכילים אוצרות לא ממוקמים על המפה מתחילת השרת. הכפרים יופיעו במיקומים אקראיים לאחר מספר חודשים.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא