תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

נאות מדבר

בתחילת המשחק, נאות המדבר נשלטים על ידי חיות פרא. ניתן לבזוז את נאות המדבר. תזדקק לצבא גדול למדי כדי לבזוז נווה מדבר ולצאת ברווח. כמות החיות בנווה מדבר גדלה לאט. אם יש מעט מהן, הכמות גדלה מהר יותר. צריך להיות אפשרי להשיג רווח מנווה מדבר על ידי בזיזתו בעזרת כמה מאות חיילים וגיבור. תוכל לראות כמה חיות יש בנווה מדבר מבלי צורך לגשש בו על ידי הקלקה עליו במפה.

בשלבים הראשונים של המשחק, נאות המדבר יתמלאו בחיות פעם אחת בלבד. אם תהרגו את כל החיות בנווה המדבר, הוא יפסיק להתמלא עד שלב הגנת המתחיל הראשונית (בהתאם להגנת המתחיל בשרת - ללא הרחבה), לאחר שלב זה, חיות יחזרו להתמלא בנאות המדבר.

ישנם שני סוגים של נווה מדבר בעבור כל משאב. סוג 1 מייצר רק משאב אחד. הסוג השני מייצר משאב ובנוסף יבול. עם כיבוש נווה מדבר, הוא מעניק רק לכפר ממנו הוא נכבש בונוס לייצור! התוספת מתייחסת רק לייצור הבסיסי של הכפר, ולא לייצור הסופי.

סוגי נאות מדבר
  מראה 1 מראה 2 תוספת לייצור
סוג 1 Lumber oasis Lumber oasis +25% עץ לשעה
סוג 2 Lumber and crop oasis - +25% עץ לשעה,
+25% יבול לשעה
סוג 3 Lumber oasis Lumber oasis +50% עץ לשעה (קיים רק באיזור הנטארי האפור)
סוג 1 Clay oasis Clay oasis +25% טיט לשעה
סוג 2 Clay and crop oasis - +25% טיט לשעה,
+25% יבול לשעה
סוג 3 Clay oasis Clay oasis +50% טיט לשעה (קיים רק באיזור הנטארי האפור)
סוג 1 Iron oasis Iron oasis +25% ברזל לשעה
סוג 2 Iron and crop oasis - +25% ברזל לשעה,
+25% יבול לשעה
סוג 3 Iron oasis Iron oasis +50% ברזל לשעה (קיים רק באיזור הנטארי האפור)
סוג 1 Crop oasis - +50% יבול לשעה
סוג 2 Crop oasis -
+25% יבול לשעה

קצב ייצור המשאבים בנווה מדבר פנוי

נווה מדבר של 25% בונוס יכול להכיל מקסימום של 1000 מכל משאב. נווה מדבר של 50% בונוס יכול להכיל מקסימום של 2000 מכל משאב.

שרת רגיל:
נווה רגיל- 40 לשעה מהמשאב העיקרי של הנווה ו-10 לשעה מהמשאבים האחרים.
נווה כפול- 40 לשעה משני העיקריים ו-10 לשעה משני האחרים.
נווה יבול כפול- 80 יבול לשעה, 10 לשעה משלושת המשאבים האחרים.

שרת מהיר:
נווה רגיל- 120 לשעה מהמשאב העיקרי של הנווה ו-10 לשעה מהמשאבים האחרים.
נווה כפול- 120 לשעה משני העיקריים ו-10 לשעה משני האחרים.
נווה יבול כפול- 240 יבול לשעה, 10 לשעה משלושת המשאבים האחרים.

הערה: בנווה מדבר תפוס המשאבים שנבזזים הם המשאבים בכפר המשוייך לנווה, בסעיף כיבוש נאות מדבר  השיכים לשחקנים נפרט על כך יותר.

כיבוש נאות מדבר פנויים

ניתן לכבוש נווה מדבר בעזרת גיבור. כאשר אתה תוקף שוב ושוב נווה מדבר עם הגיבור. נווה המדבר משוייך לכפר ממנו הגיבור התקיף. נווה מדבר ניתן לכיבוש רק כאשר הוא נמצא ב7*7 משבצות סביב הכפר, או במילים אחרות, העמק הנטוש צריך להיות ברדיוס של 3 משבצות סביב הכפר. תצטרך אחוזת גיבור בשלב 10 כדי לכבוש נווה מדבר אחד, שלב 15 עבור נווה שני, ושלב 20 עבור נווה שלישי.

הדוגמא למטה מראה את הכפר "שלך" בשחור, ואת נאות המדבר שאתה יכול לכבוש באופן תיאורטי באדום. זכור שהמפה מראה לך יותר משבצות מאלו בהן תוכל לכבוש נווה מדבר - הרדיוס בו אתה מסוגל לכבוש נווה מדבר מסומן בכחול. שים לב: ניתן ליכבוש רק 3 נאות מדבר מכל כפר.

Conquerable oases


ייתכן ששמת לב שנאות מדבר מסומנים בצורה שונה - קודם כל הם מראים לך את המשאב(ים) שלהם הם מעניקים בונוס (עץ אחד, לדוגמה, אומר שזה נווה מדבר שמעניק 25% תוספת לייצור העץ). חוץ מזה, הסימנים אומרים לך גם אם נאות המדבר כבר שיכים למישהו או לא: נווה מדבר 1 בתמונה למטה הוא פנוי (את זה ניתן לראות לפי העיגול הירוק מסביב לסימן המראה איזה סוג של נווה מדבר זה) ונווה מדבר 2 הוא תפוס (את זה ניתן לראות לפי העיגול האדום מסביב לסימן המראה איזה סוג של נווה מדבר זה).

Conquerable oases

כיבוש/תקיפה של נאות מדבר השייכים לשחקנים.

כדי לכבוש נווה מדבר משחקן אחר אתה צריך להרוג את חיילי ההגנה שמוצבים שם ולתקוף עם הגיבור פעם אחת או יותר. אם למגן יש 3 נאות, אתה צריך לתקוף רק פעם אחת עם הגיבור. אם למגן יש שני נאות, צריך לתקוף פעמיים. אם למגן רק נווה אחד, צריך לתקוף 3 פעמים, ואז הנווה יהפוך להיות שלך.
שים לב: הגיבור לא נעלם לאחר הכיבוש כמו שמנהלים (סנטור, צ'יפ, וצ'יפטן) נעלמים לאחר כיבוש כפר. הגיבורים ממשיכים להתקיים.

פשיטה על נווה תגנוב משאבים מהכפר אליו שייך הנווה. הכפר המותקף יפסיד 10% מהמשאבים שלו עבור כל התקפה ב-10 דקות. המשאבים בנווה יחודשו תוך 10 דקות. לכן, פשיטה על נווה 7 דקות לאחר הפשיטה הראשונה תניב רק 7% מהמשאבים שבכפר. פשיטה של שחקן על נווה מדבר המשוייך לכפרו תגרום לבזיזה עצמית שלא תועיל לשחקן במשאבים נוספים מעבר למשאבים שהיו בכפרו לפני הבזיזה.


כדי להגן על נווה מדבר נגד פשיטות, אפשר לתגבר אותו בעזרת חיילים, אותם ניתן לשלוח חזרה דרך נקודת המפגש בכפר ששולט בנווה, והם גם צורכים יבול מכפר זה.

שחרור נווה מדבר שכבשת

בתוך אחוזת הגיבור תוכל למצוא רשימה של נאות המדבר שסופחו לכפר הזה. ליד כל נווה מדבר כזה תמצא איקס אדום (x). בהקלקה עליו יתחיל תהליך שחרור נווה המדבר וספירה לאחור לשחרורו תופיע בתחתית הדף של אחוזת הגיבור. עם סיום הספירה לאחור נווה המדבר כבר לא ישתייך לכפר.

נאמנות נווה מדבר

הנאמנות של נווה המדבר גדלה ב-1% בכל 30 דקות ולא ניתן להשפיע על כך.
במידה ותכבוש נווה מדבר משחקן אחר, הנאמנות תחזור ל-100% באופן מיידי.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא