תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

שונות

איך משחררים חיילים שנתפסו ב מלכודות האויב?
השתמש בהתקפה רגילה כנגד הכפר בו נמצאים השבויים. כל עוד אתה שולח מספיק כוחות כדי למלא את שאר המלכודות ולהרוס הגנות נוספות, חיילך ישוחררו.

האם ניתן לבטל תקיפה?
.כן, אבל רק 90 שניות אחרי שנשלחה

מה אחוז השיפור בכל שיפור בנפחייה?
בערך 1.5% לרמה.

מה קורה כשאני משנה את הבירה?
אם אתה משנה את הבירה שלך, כפר הבירה הקודם יאבד את כל השדרוגים לשדות המשאבים מעבר לשלב 10 והסתת ייהרס. מעבר לזה, מגורי חיילים גדולים ואורווה גדולה ייהרסו אם הם נמצאים בכפר הבירה החדש.  בנוסף, קופת האוצר תהרס בגרסת טרוויאן 2.5 (שרתים קלאסיים). שים לב: אבדן הדברים הללו הוא בלתי הפיך!

האם אני יכול להרוס אחד מהמבנים שלי?
כן. ראה איך להרוס מבנה בערך בניין מרכזי.

איך אני יכול לבנות עוד נקיק?
עליך תחילה לשדרג את הנקיק הראשון שלך לשלב 10.

איך פועלת הרעבת כוחות?
1. הגנה זרה (תגבורות מחשבון אחר) תרעב תמיד ראשונה. לאחר מכן, הכוחות שלך ירעבו לפי הסדר הבא: כוחות מכפרים אחרים שלך, כוחות מאותו הכפר ולבסוף כוחות מאותו הכפר שנמצאים בדרך.
2. סוג היחידה שממנו יש הכי הרבה ייבחר לרעוב ראשון עד שתהיה כמות שווה של 2 או יותר סוגי יחידות. כשזה קורה, הכוחות מורעבים מהיחידה הבסיסית ביותר למתקדמת ביותר (למשל עבור טאוטונים: מניף אלה -> לוחם חנית -> סייר וכו').
3. בעיקרון אין הבדל בין גיבורים, סנוטרים ולגיונרים. למרות זאת, הסריקה מתחילה מימין לשמאל ובדרך כלל יש יותר כוחות רגילים מאשר כוחות מיוחדים. הגיבור של החשבון, שממנו יכול להיות רק אחד, ירעב אחרון מהסיבות הללו. זכור שסנטורים, צ'יפים וצ'יפטנים זרים כמו גם גיבורים זרים ירעבו עוד לפני שהכוחות הרגילים שלך ירעבו.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא