תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

.כללי

טרוויאן מאפשר לך לקיים יחסי גומלין עם שחקנים אחרים בארבע דרכים שונות:

התקפות

תוכל להתקיף שחקנים אחרים כל עוד הם לא תחת הגנת מתחיל או מורחקים.
כדי להתקיף מישהו תצטרך כוחות ומטרה. מטרה יכולה להבחר בעזרת המפה, הסטטיסטיקות או באמצעות הקלדת המידע של הכפר אותו אתה רוצה להתקיף בנקודת המפגש. ההבדל בין התקפה רגילה לבזיזה הוא שבהתקפה רגילה, הכוחות יילחמו עד שאחד מהצבאות יחוסל; בבזיזה יהיה רק נזק חלקי לשני הצבאות וכמעט בכל המקרים לפחות יחידה אחת של התוקף תשרוד את הקרב.

תגבורות

תוכל לתגבר שחקנים אחרים כל עוד הם לא תחת הגנת מתחיל או מורחקים. כדי לתגבר מישהו תצטרך כוחות ומטרה. מטרה יכולה להבחר בעזרת המפה, הסטטיסטיקות או באמצעות הקלדת המידע של הכפר אותו אתה רוצה לתגבר בנקודת המפגש. כוחות שנשלחו לתגבר כפר אחר יישארו שם עד שימותו בקרב, יימשכו חזרה על ידיך או יישלחו חזרה על ידי השחקן המתוגבר. הם יצרכו יבול בכפר אותו הם מתגברים.

מסחר

השוק (דרישות מקדימות: בניין מרכזי בשלב 3, אסם בשלב 1, מחסן בשלב 1) מאפשר לך לשלוח משאבים לשחקנים אחרים כל עוד יש לך משאבים זמינים בכפר. תוכל לבחור בין קבלת הצעה קיימת, יצירת הצעה משלך או פשוט שליחת משאבים לכפר אחר. אין צורך בשוק על מנת לקבל משאבים, אבל לא תוכל לראות אם יש לך משלוחים בדרך ללא השוק.

הודעות

בעזרת סמל ההודעות השמאלי תוכל לקרוא, לכתוב וגם, אם יש לך חשבון פלוס, לשלוח לארכיון הודעות במשחק ולנהל את פנקס הרשימות שלך. פשוט הקלד שם משתמש של שחקן אחר כנמען, רשום נושא וכתוב בגוף ההודעה (תוך כדי שמירה על חוקי המשחק!). לאחר מכן פשוט הקלק על "שלח" וההודעה תישלח לשחקן שאת שמו הקלדת. אם יש לך את ההרשאות המתאימות, תוכל לשלוח הודעות לכל חברי הברית שלך על ידי הקלקה על סמל הברית משמאל לתיבת הנמען, או פשוט על ידי הקלדת הקוד [ally] בתיבת הנמען.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא