תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

כיבוש כפרים

הכנות

השגת המנהל (סנטור, צ'יפ, צ'יפטן):
כדי להיות מסוגל לאמן את המנהל צריך לחקור אותו תחילה באקדמיה שלב 20 (נדרשת גם נקודת מפגש שלב 5 לטאוטונים או שלב 10 לרומאים או גאלים). לאחר מכן תוכל לאמן אותו אותו בארמון או במגורים המלכותיים כל עוד לא אימנת שם מתיישבים.

  • הסנטור (הרומאי) הוא מאוד משכנע, ויכול להוריד את הנאמנות ב 20%- 30% בכל פעם.
  • הצ'יף (הטאוטוני) הוא זול במיוחד, הוא יכול להוריד את הנאמנות ב 20%-25%.
  • הצ'יפטן (הגאלי) הוא 20% מהיר יותר מהאחרים, הוא יכול להוריד את הנאמנות ב 20%-25%.
  • הלוגדס (המצרי) הוא זול כמו הצ'יף ומפתיע, הוא יכול להוריד את הנאמנות ב-15%-30%.
  • הסופר (ההוני) הוא היקר ביותר, הוא יכול להוריד את הנאמנות ב- 20%-25%.

הערכים הרשומים למנהלים מותאמים לרמה האפטימלית, בגלל בונוס המורל סביר להניח שהם לא יגיעו לערכים כאלו בעת כיבוש כפר. אחרי שהנאמנות הגיעה ל 0% המנהל שעשה זאת יעלם והחיילים שהיו איתו ישארו כהגנה על הכפר.

התקפה

כפרים שניתנים לכיבוש:
רק כפרים שהם לא בירות ניתנים לכיבוש, ובלי קשר לאיפה שהארמון נמצא.

חשוב: ניתן לכבוש כפר רק כאשר המגורים המלכותיים או הארמון נהרסו, יש לך מספיק נקודות תרבות והכפר שאתה מנסה לכבוש הוא לא הבירה.

גלי תקיפה:
הכיבוש צריך להיות בכמה גלים בגלל שלשלוח את כל הכוח בגל אחד יסכן את כלי המצור והמנהלים היקרים. הגל הראשון צריך להיות הגל "המנקה" שהורג את כל המגינים (אפשרי בתוספת אילי ברזל להרס החומה), לאחר מכן הבליסטראות הורסות את המגורים המלכותיים או את הארמון ואחריהם המנהלים.
בהנחה שיש לך 3000 אימפריאנים, 60 בליסטראות ו 2 סנטורים:

1. 2700 אימפריאנים כ "מנקים", צריכים להשלח בהתקפה רגילה כדי להשיג עליונות גדולה ככל שניתן.
2. 150 אימפריאנים והבליסטראות כדי להרוס את המגורים המלכותיים או את הארמון. התקפה רגילה או שאחרת הבליסטראות לא ירו!
3. 150 אימפריאנים והסנטורים, התקפה רגילה או שאחרת הסנטור לא יוריד נאמנות.

חזור על שלב 1 ו-3. לפי הצורך ובדוק שהאויב לא בנה חזרה את ה מגורים המלכותיים או הארמון!

חשוב: כל המבנים המיוחדים לשבט (למשל חומת העיר, לוכד או מבשלת שיכר) יהרסו לאחר כיבוש מוצלח וחייבים להבנות מחדש. כל כפר שהוא שיוסד או נכבש על ידי הכפר שזה עתה כבשתם ימשיך לאכלס את ההרחבות בכפר שכבשתם. בנוסף כיבוש כפר של חשבון קטן יותר יוביל לירידה של שלב 1 בכל המבנים.

אחרי ההתקפות:

 

בנה מחדש את המגורים המלכותיים או הארמון מהר ככל האפשר כדי להעלות את הנאמנות והעבר לשם מגינים וגששים כדי להגן על הכפר. הנאמנות של הכפר עולה בכמות השווה ל2/3 משלב הארמון או המגורים המלכותיים לשעה. לדוגמה, מגורים מלכותיים או ארמון בשלב 6 יעלו את הנאמנות ב-4% בשעה אחת. 


כשכפר נכבש, כל הכוחות השייכים לכפר הכבוש ייעלמו. זה כולל כוחות השייכים לכפר הכבוש שכרגע נמצאים מחוץ לכפר (כוחות מתגברים או שנמצאים בדרך אל/מיעד כלשהו). בנוסף, כל המחקרים שנעשו בכפר הכבוש יתבטלו והחומה סביב לכפר תיעלם. לבסוף, כל מבנה הייחודי לשבט, כמו למשל שוקת המים, גם הם ייעלמו עם כיבוש הכפר. כל זה יתרחש אפילו אם אתה כובש את הכפרים שלך-עצמך.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא